|
|
کدخبر: ۱۷۳۰۷۷

رئیس پلیس پایتخت تهران بزرگ:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ تجمع روز گذشته میدان فاطمی در اعتراض به وضعیت حجاب را غیرقانونی عنوان کرد و از برخورد پلیس با هرگونه هنجارشکنی خبر داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فاتب، در پی تجمع غیرقانونی تعدادی از افراد در روز چهارشمبه در میدان فاطمی تهران سردار حسین ساجدی نیا گفت: پایبندی به قانون باید فصل الخطاب همه مردم در نظام اسلامی باشد.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه افزود: مباحثاخلاقی و بویژه بحثعقاق و حجاب از موضوعات بسیار مهمی است که شرع مقدس اسلام همواره بر رعایت حرمت آن تاکید ویژه داشته و دارد.

وی با اشاره به تجمعی که در روز چهارشنبه در اعتراض به وضعیت حجاب در میدان فاطمی برگزار شد خاطرنشان کرد: ما همگی از دغدغه های دوستداران پرشور و انقلابی در حوزه حجاب آگاهی داریم لیکن این موضوع باعثنمی شود که بدون اخذ مجوز اقدام به برپایی مراسم یا تجمعی نمایند. لذا رعایت قانون در وهله اول باید مد نظر آحاد جامعه خصوصاً دوستداران انقلاب باشد تا در چارچوب مقررات پیگیر مطالبات و خواسته های خود باشند.

ساجدی نیا در پایان خاطرنشان کرد: بدیهی است پلیس خدمتگذار هم به عنوان تامین کننده نظم و امنیت عمومی در راستای عمل به قانون حرکت کرده با هرگونه هنجارشکنی فارق از موضوع، برخورد کرده و می کند و در مورد اخیر هم اقدامات قانونی در خصوص هدایت کنندگان تجمع در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر