|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۴۸

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری به مدت چهار روز و با حضور ده ها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، آرایشی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای؛ انواع دستگاه ها، صنایع، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه هم به معرض دید عموم گذاشته می شود.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین، ۲۰۰ شرکت داخلی و ۳۷ شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند. در نمایشگاه امسال علاوه بر شرکت های داخلی شرکت ها و نمایندگانی از ۱۳ کشور مختلف جهان شامل؛ ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، کانادا، اسپانیا، یونان، مصر، مالزی، هنگ کنگ، کره جنوبی، امارات، و هندوستان نیز جدید ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

رئیس ستاد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین از رشد قابل توجه نمایشگاه بیست و یکم خبر داد و گفت: از نظر متراژ نمایشگاه، امسال متراژ کل نمایشگاه نسبت به سال گذشته، ۳۷ رشد یافته است.

علی مرادی اضافه کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته(ایران بیوتی و کلین۹۳) امسال از نظر متراژ شرکت های داخلی ۳۶ درصد و شرکت های خارجی ۹۶ درصد و از نظر حضور تعداد کشورهای خارجی ۱۱۶ درصد رشد یافته است، این نمایشگاه در سال گذشته فقط شاهد حضور شش کشور خارجی بود امسال به ۱۳کشور افزایش یافته است.

مجری و رئیس ستاد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته(ایران بیوتی و کلین۹۳) همچنین گفت: تولید کنندگان و شرکت های حاضر در این نمایشگاه، آخرین تولیدها، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه و به نمایش خواهند گذاشت.

مرادی با بیان اینکه شناساندن و معرفی محصولات جدید یکی از اولویت های برپایی این نمایشگاه است، افزود: جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه فعالیت های علمی وتحقیقی در مورد ذائقه مصرف کنندگان، رقبا و محصولات جدید آنها، پیش فروش کردن محصولات، شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید، اطلاع از آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی خارجی، اشتغالزائی، تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، معرفی توانمندی های شرکت های داخلی و کشف استانداردهای بالقوه در داخل کشور، مهمترین اهداف برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته است.

این نمایشگاه در فضائی به مساحت بیش از ۲۱ هزار متر مربع، در سالن های ۶-۷ - ۸-۹ - ۱۰-۱۱ و ۲۷ و فضای باز نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته(ایران بیوتی و کلین) را شرکت سامع پاد نوین با همکاری و نظارت، سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران و انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران برگزار می گردد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از ۲۹ اردیبهشت ماه تا ۱ خردادماه سالجاری همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد ازظهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

ارسال نظر