|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۲۰

طی هفته پایانی اردیبهشت

خبرگزاری تسنیم: تعداد ۳ میلیون سهم شرکت فرابورس به قیمت پایه هر سهم ۱۲ هزار ریال در هفته پایانی اردیبهشت در فرابورس عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم؛ تعداد ۳ میلیون و ۹۰ هزار سهم شرکت فرابورس ایران معادل ۱.۰۳ درصد به قیمت پایه هر سهم ۱۲۰۰۰ ریال و ارزش کل پایه ۳۷ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال به صورت نقد توسط کارگزاری حافظ در روز شنبه(۲۷ اردیبهشت) در فرابورس عرضه می شود.
بر اساس این گزارش؛ شرکت فرابورس ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۲ به صورت حسابرسی نشده معادل ۲۱۴ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۱۵ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.
همچنین این شرکت در دوره یاد شده با سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریال معادل ۲۴۷ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال درآمد حاصل از فروش داشت و از درآمد این شرکت بهای تمام شده کالای فروش رفته کسر شد و سود ناخالص دوره به ۲۴۷ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال رسید و با کسر هزینه های عمومی و اداری از سود ناخالص نیز معادل ۱۹۰ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال سود عملیاتی محاسبه شد.
بر اساس این گزارش؛ به سود عملیاتی دوره نیز درآمدهای متفرقه اضافه شد که پس از کسر مالیات از آن و معادل ۲۱۴ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال سود خالص دوره به دست آمد و بر این اساس مبلغ ۷۱۵ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشته شد.
گفتنی است به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای دوره اضافه شد و در نهایت مبلغ ۱۶۳میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب های این شرکت منظور شد.
انتهای پیام /

ارسال نظر