|
|
کدخبر: ۱۷۳۴۶۲

معاون بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر:

خبرگزاری تسنیم: معاون بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر با تکذیب گزارش ارائه شده از سوی شرکت خدمات بندری و دریایی سینا درباره بندر شهیدرجایی به بورس، گفت: در حال حاضر، کل ترمینال دو بندر شهیدرجایی به صورت THC در اختیار این شرکت قرار دارد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل زا مارین نیوز، علی‏ جهاندیده در مورد گزارش ارائه‏ شده مبنی بر اینکه شرکت سینا تنها ۲۵ درصد فعالیت‏های ترمینال دو بندر شهیدرجایی را در اختیار دارد و همچنان سهم شرکت تایدواتر خاورمیانه در این بندر بیشتر است، گفت: کاملا این مطالب را تکذیب می‏کنم.

وی تأکید کرد: در حال حاضر، کل ترمینال دو بندر شهیدرجایی به صورت THC در اختیار شرکت سینا قرار دارد و قرارداد جدید هم به این شرکت ابلاغ شده است.

عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه «قرارداد جدید شرکت سینا برای اپراتوری ترمینال دوم بندر شهیدرجایی حداکثر تا روز شنبه امضاء خواهد شد»، گفت: هرکس این مطالب را گفته، غیرواقعی است.

وی با بیان این که شرکت تایدواتر در حال حاضر صرفا در برخی محوطه‏ های بندری و بخش پشتیبانی فعالیت دارد، تصریح کرد: کنار گذاشتن تایدواتر از بندر شهید رجایی به خاطر مسایل تحریم نبود؛ بلکه قرارداد این شرکت از چند سال قبل تمام شده بود که هر ساله تمدید می‏ شد، اما سازمان بنادر و دریانوردی تصمیم به تعیین تکلیف بندر و تعیین اپراتور جدید گرفت.

جهاندیده گفت: با تعیین اپراتور جدید، حقی از تایدواتر ضایع نشد و حقی هم برای شرکت سینا ایجاد نشده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر