|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۱۹

رئیس اتحادیه مینی بوسرانی در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه مینی بوسرانی از برگزاری جلسه فردا با مدیرکل سازمان حمل ونقل و پایانه ها برای تعیین تکلیف نرخ کرایه مینی بوس خبر داد و گفت: در این جلسه پیشنهاد افزایش ۱۵ درصدی قیمت کرایه مینی بوس را ارائه می کنیم.

غلامرضا غضنفری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت لاستیک، سوخت و روغن به دلیل اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها آنالیز قیمتی را تهیه کرده ایم که در جلسه فردا صبح آنرا مطرح می کنیم.

وی با اشاره به این که ما انتظار افزایش ۱۵ درصدی کرایه مینی بوس را با توجه به افزایش قیمت ها و دستمزدها را داریم، افزود: همه محاسبات در زمینه مولفه های تاثیرگذار بر کرایه مینی بوس را تهیه کرده ایم و فردا ساعت ۹ صبح گزارش آنرا به اطلاع مسئولان سازمان حمل ونقل و پایانه ها می رسانیم تا آنها در این رابطه تصمیم گیری کنند.

رئیس اتحادیه مینی بوسرانی پیش تر در گفت وگو با تسنیم با اشاره به افزایش ۶۶ و ۴۲ درصدی قیمت گازوئیل سهمیه ای و آزاد، پیش بینی کرده بود قیمت کرایه مینی بوس از ۱۵ روز دیگر حدود ۱۵ درصد افزایش یابد.

غضنفری اظهار کرد: با توجه به اقدام دولت در افزایش قیمت گازوئیل و همچنین تاثیر آن روی قیمت اقلام مصرفی از جمله لاستیک، روغن و… کرایه مینی بوس از ۱۵ روز دیگر حدود ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام /

ارسال نظر