|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۵۲

مدیر کل آموزش و پرورش تهران در پاسخ به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل آموزش و پوررش شهر تهران با اشاره به اینکه تمام مدارس در سال تحصیلی جدید می توانند از ظرفیت پنجشنبه ها برای فعالیت های فوق برنامه استفاده کنند گفت: آموزش و پرورش تسهیلاتی را بدین منظور برای مدارس در نظر گرفته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در حاشیه مراسم تقدیر از برگزیدگان جوان خوارزمی در پاسخ به سوال تسنیم که آیا از سال تحصیلی آینده برخی از مدارس شهر تهران در روزهای پنجشنبه باز هستند اظهار داشت: جشنواره خوارزمی را که امروز برگزار کردیم در جهت افزایش خلاقیت و نوآوری در میان دانش آموزان بود. بنابر این تلاش می کنیم تا از تمام اوقات دانش آموزان برای ارتقاء خلاقیت آنها استفاده کنیم.

وی افزود: تمام مدارس می توانند از ظرفیت روزهای پنجشنبه برای اجرای فعالیت های فوق برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی استفاده کنند.

چهاربند ادامه داد: آموزش و پرورش تسهیلاتی برای مدارس فراهم یم کند تا از ظرفیت روزهای پنجشنبه برای فعالیت های فوق برنامه استفاده کند. به گونه ای که امکاناتی را در اختیار مدارس دولتی قرار می دهیم تا برای اوقات فراغت دانش آموزان در روزهای پنجشنبه برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر