|
|
کدخبر: ۱۷۴۲۶۱

شبکه یک برای ۱۳ رجب جشن میلاد امام علی(ع) ویژه برنامه «مثبت یک» را روی آنتن می فرستد که جمشید مشایخی، محمدعلی کشاورز و داوود رشیدی به عنوان پدران ماندگار سینما در آن حاضر می شوند.

گروه فرهنگی مشرق- علی پازکی تهیه کننده برنامه «مثبت یک» اظهار کرد: به دلیل استقبال چشمگیر مخاطبان از برنامه «یک روز خوب» که باعثانگیزه بیشتر سازندگان این برنامه شد، ویژه برنامه ای را برای بزرگداشت میلاد امام علی(ع) و روز پدر تدارک دیده ایم.

وی افزود: در این برنامه که روز سه شنبه از ساعت ۲۳ از شبکه یک پخش می شود از حضور پدران ماندگار سینمای ایران همچون جمشید مشایخی، محمد علی کشاورز و داوود رشیدی در برنامه بهره خواهیم برد.

این تهیه کننده همچنین اعلام کرد: حضور جلال مقامی چهره خاطره انگیز سال های دور دوبلاژ و برنامه «دیدنی ها» و رضا ناجی برنده جایزه خرس نقره ای جشنواره برلین و پدر دوست داشتنی «آواز گنجشک ها» این نوستالژی را برای مردم تکمیل خواهد کرد.

پازکی یادآور شد: حضور گروه های موسیقی، خوانندگان، چهره های ورزشی و طنز و بخش های متنوع دیگر برای انتقال شادی و نشاط در این جشن فرخنده پیش بینی شده است.

تهیه کننده «مثبت یک» یکی از نقاط قوت و متفاوت برنامه را حضور یکی از بازیگران شاخص زن سینما به عنوان مجری در کنار علی اسدی مجری پیشین «ویترین»، «سیمای خانواده» و «یک روز خوب» برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا مجموعه تلاش شبانه روزی گروه «مثبت یک» از جمله دکور جدید برنامه که به شکل چیدمان و اجرای پرفورمنس تئاتری خواهد بود بتواند رضایت مردم را فراهم آورد.

این برنامه سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۲۳ و به مدت سه ساعت از شبکه یک پخش می شود.

سازندگان برنامه «یک روز خوب» که هفته گذشته در برنامه شان به رونمایی از اولین اجرای پرفورمنس، اولین اجرای گروه آوازی آکاپلا و اولین تئاتر زیردریایی جهان پرداختند، این بار به مناسبت روز پدر ویژه برنامه ای را روی آنتن می فرستند.

ارسال نظر

پربیننده ترین