|
|
کدخبر: ۱۷۸۱۰۷

جشنواره امسال خیلی حساس و نفس گیر دنبال خواهد شد بافیلم هایی که هرکدام سودای رسیدن به بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر را دارند.

گروه اجتماعی امید نیوز -فیلم یک روز به خصوص- همایون اسعدیان بعد از چهار سال دوری از سینما حالا بایک اثر متفاوت نسبت به آثار قبلی اش خود را برای حضور در جشنواره آماده می کند. فیلمی که ابتدا قرار بود حامد بهداد نقش اصلی اش را ایفا کند نهایت امرمصطفی زمانیایفاگر این نقش شدو دونقش دیگر کار هم بافراخوان تلگرامی از بازیگرانی که برای اولین بار جلوی دوربین می روند انتخاب شداما موضوع این اثر بکر و جدید است مسئله خرید وفروش اعضا بدن که کمتر در سینما ما به آن پرداخت شده است وحالا باید ببینیم که دستپخت اسعدیان که کار ماندگار وموفق طلاومس را در کارنامه دارد اثر قابل قبولی شده یانه. بازیگرانی چون مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار، محسن کیایی، شیرین آقاکاشی، ‌ شیرین یزدان‌بخش با معرفی افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده، بازیگر خردسال: ‌ایلیا نصرالهی حضور دارند.

در خلاصه داستان «یک روز به خصوص» که فیلمی در ژانر اجتماعی است آمده حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند. انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.

ارسال نظر