|
|
کدخبر: ۱۷۹۱۷۴

برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل پلیس راهور در سراسر کشور تا ساعت ۲۱ امروز در حال حاضر در اکثر محورهای استان اردبیل و همچنین ارتفاعات محور کرج - چالوس بارش برف گزارش شده است.

به گزارشگروه اجتماعی امیدنیوزبه نقل از مهر رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در آخرین روز از تعطیلات نوروزی را تشریح کرد و از بازگشت اکثر مسافران نوروزی خبر داد.

برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل پلیس راهور در سراسر کشور تا ساعت ۲۱ امروز در حال حاضر در اکثر محورهای استان اردبیل و همچنین ارتفاعات محور کرج - چالوس بارش برف گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی:

درحال حاضر در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پل کردان تا مهر ویلا و در محورهای بومهن - تهران محدوده جاجرود، سلفچگان –قم، لواسان - تهران، فشم –تهران، امامزاده داوود - تهران ترافیک سنگین ودر برخی مقاطع آزاد راه ساوه – تهران، محور فیروزکوه محدوده زیرآب، آزادراه پردیس – تهران و در برخی مقاطع محورهای آمل - تهران و چالوس - کرج ترافیک نیمه سنگین و همچنین ترافیک در محورهای منتهی به کلان شهرهای اکثر استانها نیمه سنگین می باشد.

آخرین وضعیت جوی:

در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل بارش برف وباران، در برخی از محورهای استان های اصفهان، ایلام، خراسان شمالی، تهران، مازندران، زنجان، قزوین، قم، فارس، مرکزی، همدان، چهارمحال وبختیاری، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه وبویراحمد، گلستان و گیلان بارش باران، و همچنین در محور کندوان محدوده تونل کندوان، محور هراز محدوده امامزاده هاشم پدیده مه گرفتگی را شاهد هستیم.

احتمال دو طرفه شدن زودتر محور کرج - چالوس

سرهنگ رضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور کرج چالوس به صورت عادی و روان است و مشکلی در این مسیر وجود ندارد.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه محور کرج - چالوس در حال حاضر یک طرفه است، عنوان کرد: با توجه به کاهش بار ترافیکی احتمال دو طرفه شدن این محور زودتر از ساعت مقرر وجود دارد.

رئیس پلیس راه البرز با شاره به تردد خودروها از مسیرهای به جز آزاد راه کرج قزوین، بیان کرد: ترافیک در لاین جنوبی جاده قدیم هشتگرد نیمه سنگین بوده و تعدادی از مسافران از این مسیر تردد میکنند که سبب افزایش بار ترافیکی در این منطقه شده است.

سرهنگ گودرزی با اشاره به ترافیک سنگین و در برخی مقاطع نیمه سنگین در مسیرهای منتهی به تهران، عنوان کرد: در آزاد راه کرج قزوین در لاین جنوبی ترافیک از پل هشتگرد تا پل کلاک سنگین است.

ارسال نظر