|
|
کدخبر: ۱۷۹۸۲۵

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تمجید از اقدامات بانک ملّی ایران در کمک به ایجاد اشتغال و تولید، تأکید کرد: پس از برجام، نقش بانک ملّی ایران در توسعه روابط ارزی و بین المللی بسیار چشمگیر بوده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملّی ایران، #مسعود _ پزشکیان با اشاره به این که از دیرباز، تشکیل بانک ملّی ایران آرزوی مردم ایران بود که با تلاش و از خودگذشتگی مردم محقق شد، افزود: این بانک، سرمایه بزرگ کشور ماست و حفظ و حراست از آن بر همه ما واجب است.

وی ادامه داد: بانک ملّی ایران در همه عرصه ها زبانزد بوده و اقدامات توسعه ای آن از ساخت مدرسه، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، کمک به درمان بیماران، ساخت آزاد راه ها و … در همه جای ایران قابل مشاهده است.

پزشکیان به بازدیدش از موزه بانک اشاره کرد و گفت: این موزه از نگاه دقیق در طول شکل گیری و فعالیت بانک حکایت دارد و نشان می دهد چه کارهای ارزشمندی در طول این دوره ها انجام شده است.

وی به ساختار جالب و قابل توجه بانک ملّی ایران در طول سال های فعالیتش اشاره کرد و گفت: هر چه به گذشته نگاه می کنیم، ساختارمندی، چارچوب و نظم را در مجموعه بانک ملّی ایران می بینیم.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که قواعد و چارچوب محکم بانک ملّی ایران باید همواره حفظ شود، اظهار کرد: در تاریخچه این بانک می توان زنجیره محکمی از اعتماد، قدرت و صلابت را دید و این باید ادامه یابد.

پزشکیان گفت: در دوره ای که تعداد بانک ها زیاد شده، باید جایگاه بانک ملّی ایران را حفظ کنیم و راهی را برویم که بانک ملی ایران بانک اصلی ما شود.

ارسال نظر