|
|
کدخبر: ۱۸۰۱۵۳

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: از امروز چهارشنبه پانزدهم فروردین ماه برخی سهمیه های خاص طرح ترافیک امکان بارگذاری مدارک را خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، محمد فرجود گفت: سامانه حساب شهروندی، به نشانی my.tehran.ir که از اواخر سال گذشته برای ثبت نام طرح ترافیک جدید راه اندازی شد در طول روزهای گذشته و حتی تعطیلات نوروز بدون کوچکترین اختلالی فرایند ثبت نام طرح ترافیک را انجام داده است و تاکنون بیش از 30 هزار نفر اطلاعات و درخواست خود را ثبت کرده اند که پیش بینی می شود با آغاز روزهای کاری سال جدید این آمار بسیار بیشتر شود.

وی افزود: خبرنگاران و جانبازان عزیز هم می توانند از روز چهارشنبه پانزدهم فروردین ماه مدارکی را که در راهنمای سامانه وجود دارد بارگذاری و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

فرجود ادامه داد: فرایند و شیوه نامه تخصیص طرح ترافیک به سهمیه های خاص بر عهده اداره صدور آرم معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران تاکید کرد: ساکنان محدوده طرح ترافیک باید توجه داشته باشند، برای ثبت نام و بهره گرفتن از امتیازات و تمهیدات طرح ترافیک حتما باید عوارض نوسازی و پسماند خود را پرداخت کرده باشند و بدهی به شهرداری تهران نداشته باشند، همچنین به هر بلوک ملک و بلوک ملک آپارتمان فقط یک سهمیه تعلق می گیرد و باید ملک مورد نظر حتما مسکونی باشد. مستاجران یا کسانی که به شکل شراکتی از واحد مسکونی بهره می برند پیش از ثبت نام باید برای گرفتن یک سهمیه به توافق رسیده باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در بخش حمل و نقل عمومی مالکان آژانس ها باید ابتدا در سامانه موسسات اتومبیل کرایه به نشانی http://taxi-agency.tehran.ir ثبت نام کنند، اما راننده های موسسه در همان سامانه حساب شهروندی اطلاعات شخصی و خودرویشان را به ثبت برسانند.

ارسال نظر