|
|
کدخبر: ۱۸۰۳۸۴

شهرداری منطقه 5 با تشکیل اکیپ های ویژه و اتخاذ راهکارهای برنامه ریزی شده به درخواست شهروندان در خصوص رفع سد معبر بساط گستران در معابر عمومی تحقق بخشید.

به گزارش خبرگزاری مهر ، امیررضا جلالی فراهانی رئیس اداره بازرسی منطقه در پاسخ به پیام های ثبت شده در سامانه نظارت همگانی 1888 منطقه اعلام کرد در سال گذشته تعدادی از شهروندان منطقه 5 با ثبت پیام در سامانه نظارت همگانی 1888 درخواست رفع سد معبر دستفروشان را از برخی معابر سطح منطقه داشتند که براین اساس شهرداری منطقه 5 با اتخاذ تصمیمات مناسب وبرگزاری جلسات هم اندیشی با حضور قائم مقام ، شهرداران نواحی و روسات ادارات نسبت به پاسخ دهی صحیح در کوتاه ترین زمان ممکن جامه عمل پوشاند.

فراهانی اضافه کرد: باید خاطر نشان کرد در ایام پایانی سال ۱۳۹۶، شهرداری منطقه 5 با تشکیل اکیپ های ساماندهی بساط گستران نوروزی پیشنهاد محل های جایگزین برای عرضه کالا به این قشر از شهروندان را داد و با ساماندهی به موقع امکان تسهیل تردد عابرین را فراهم کرد.

وی افزود : این اقدامات به طور مستمر در سال جدید با جدیت دنبال شده و آزاد سازی معابر و ساماندهی بساط گستران همچنان در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر