|
|
کدخبر: ۱۸۰۵۹۲

قروه- فرماندار قروه با بیان اینکه مشارکت مردم در مباحث آبادانی و عمرانی روند توسعه را تسریع می بخشد، گفت: این مهم می تواند با بهره گیری از پتانسیل و نفوذ شوراهای شهر محقق شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، موحد امان اللهی بعد از ظهر امروز یکشنبه در نشست با اعضای شورا و شهردار قروه به مناسبت روز شوراها، اظهار داشت: شورا یک نهاد مدنی برگرفته از اصول قانون اساسی کشور بوده و قطعاً دارای حقوق و تکالیف تعریف شده ای برای مدیریت شهری است.

به گفته وی می توان با همفکری و مشارکت شورا و پتانسیل و نفوذی که در میان مردم دارند بهره برده و مردم را در مباحث عمرانی و آبادانی منطقه سهیم و شریک کرد چرا که مشارکت مردم روند توسعه را تسریع می بخشد.

امان اللهی در ادامه با اشاره به مشکل تغییر سریع فرمانداران قروه برای اجرای مصوبات، افزود: قطعاً این شیوه تغییر آسیب پذیر خواهد بود اما نیاز است سقف زمانی لازم برای مصوبات شورا رعایت و اجرا شود تا با تغییر مسئولی بلاتکلیف نماند.

وی همچنین به حمایت از بخش خصوصی و حضور سرمایه گذار در منطقه پرداخت و تصریح کرد: در این خصوص قروه ظرفیت های خوبی را دارد و نیاز است با برداشتن موانع موجود در مسیر ارتقای آبادانی شهر حرکت کرد.

فرماندار قروه حمایت از سرمایه گذار را عاملی برای ایجاد اشتغال دانست و گفت: اشتغال پایدار به نوعی حمایت از کالای ایرانی بوده و مجموعه اهداف شعار سال را در بر خواهد گرفت که لازم است به صورت جدی تقویت شود.

پیگیری مسایل مرتبط به اصناف و مالیات، بررسی مباحث گردشگری و معرفی پتانسیل های موجود در این زمینه از دیگر مباحثی بودند که امان اللهی بر توجه به آن تأکید کرد.

ارسال نظر