|
|
کدخبر: ۱۸۰۸۹۹

رئیس پلیس پایتخت جزئیات دستگیری شرورترین اوباش کشور در کمتر از 24 ساعت از زمان قتل را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم ،‌ سردار حسینی رحیمی در حاشیه دستگیری وحید میم که معروف‌ترین اوباش سطح کشور معرفی شده بود با اشاره به چگونگی دستگیری وی و تشریح جزئیاتی از این عملیات اظهار کرد: وحید میم، شرور سطح یک و معروف تهران که خود را مطرح‌ترین شرور کشور نیز معرفی کرده در عملیات غافل‌گیرانه پلیس دستگیر شد.

وی اضافه کرد: این فرد 24 ساعت پس از آزادی از زندان در جشنی که توسط دوستانش در یکی از مناطق تهران برای آزادی وی برپا شده بود شرکت می‌کند و پس از مدتی این جشن به درگیری لفظی افراد حاضر در آن منتهی می‌شود و این درگیری به نزاع منجر شده و پس از آن "وحید.م" با چاقو به 3 نفر از افراد حاضر در این جشن حمله‌ور می‌شود که یکی از آنها جان خود را از دست می‌دهد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: این شرور سابقه‌دار پس از این درگیری سریعا به منزلش مراجعه کرده و با برداشتن اسناد و مدارک هویتی به قصد فرار از کشور ایران عازم مرزهای غربی و مرزهای کشور ترکیه می‌شود و در این اقدامش چند تن از دوستان اوباش او و گروهی از قاچاقچیان انسان با وی همکاری می‌کنند.

رحیمی ادامه داد: با توجه به سابقه‌دار بودن این شرور و اطلاع وی از برخی شگردهای پلیسی، او تمام سرنخ‌هایی که به خود منتهی می‌شد را کور کرده بود ولی پلیس تهران با همکاری پلیس استان البرز و تعدادی از استان‌های غربی چند تیم از کاراگاهان را فعال کرده و نهایتا یکی از تیم‌ها موفق شد با هدایت پلیس آگاهی تهران سرنخ بسیار خوبی از یکی از همکاران وی به دست آورد.

وی گفت: بررسی این سرنخ نهایتا به این منجر شد که همکاران ما موفق شدند "وحید.م" را در 500 متری مرز ایران و ترکیه و در حالیکه در روستایی دورافتاده و صعبالعبور در پشت یک تخته سنگ بزرگ منتظر قاچاقچیان ترک به خواب رفته بود در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه این شرور سابقه‌دار خطرناک در کمتر از 24 ساعت پس از این جنایت دستگیر شد افزود: این فرد دارای 8 فقره سابقه زندان و دهها دستگیری به اتهامات مختلف از جمله مزاحمت، اوباش‌گری و اقدامات مخل نظم عمومی بوده است.

رحیمی گفت: در آخرین بار هم این شرور سابقه‌دار پس از کری‌خوانی و فحاشی با یکی دیگر از اوباش در فضای مجازی، تحت تعقیب قرار گفت و نهایتا در مخفیگاهش در شمال کشور دستگیر شد که البته در زمان دستگیری با قمه به ماموران حمله‌ور شده و همکاران ما پس از شلیک به پای وی موفق به دستگیری‌اش شدند که متاسفانه این فرد پس از حدود یک و نیم ماه با تامین قرار وثیقه از زندان آزاد شد.

وی در پایان با تقدیر از نیروهای مرزبانی ماکو، آگاهی پلدشت و پلیس ماکو خطاب به اوباش و مخلان نظم عمومی خاطر نشان کرد: همه اراذل و اوباش بدانند وحید میم عنوان گردن‌کلفت‌ترین اوباش کشور را به دوش می‌کشید و امروز سرانجامش به این نقطه رسید. لذا هوشیار باشند که اگر در هر نقطه‌ای از کشور دست به اختلال در نظم عمومی و اوباشگری بزنند حتما با پاسخ قاطع پلیس روبرو خواهند شد.

ارسال نظر