|
|
کدخبر: ۱۸۱۵۰۸

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: در سال‌های اخیر برای جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی با مشکل مواجه هستیم با این حال اگر شرایط فراهم شود، خانواده‌های شهدا در اولویت هستند.

به گزارش امیدنیوز از گنبدکاووس ، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در دیدار با خانواده شهیدان مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر در حوزه جذب نیرو چه به صورت شرکتی، قراردادی و چه به شکل رسمی مشکل داریم و شرایط جذب نیرو امسال نسبت به سال گذشته بسیار سخت‌تر شده است.

وی افزود: تمام سعی و تلاش ما این است که اگر گشایشی در جذب نیرو و اشتغالزایی در شهرستان ایجاد شود، خانواده شهدا را در اولویت قرار دهیم.

حجت‌الاسلام علی فتحی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس هم اظهار داشت: این شهدا برای امنیت و آرامش مردم به طور شبانه‌روزی تلاش کردند و در این مسیر به شهادت رسیدند.

وی افزود: امروز دشمن به طور همه جانبه ایران را مورد هجمه خود قرار داده و از هر مسیری درصدد ضربه و آسیب به کشور به ویژه ملت ایران است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گنبدکاووس تصریح کرد: امروز دشمن با معتاد کردن جوانان در نظر دارد انرژی لازم را از جوانان ما بگیرد و همه ما باید در کنار هم با این بلای خانمانسوز مبارزه کنیم.

پدر شهید مهدی داوری هم در این دیدار از بیکاری فرزندانش و بی توجهی مسئولان به آنها گلایه کرد و گفت: شرایط اشتغالزایی بسیار سخت شده و جوانان در صورت بیکاری به سوی کارهای خلاف روی خواهند آورد.

امروز مسئولان شهرستان گنبدکاووس از 2 خانواده شهید به نام‌های شهید مهدی داوری و شهید نجف بهلکه که درگیری و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان به درجه رفیع رسیدند، دیدار کردند.

ارسال نظر