|
|
کدخبر: ۱۸۱۹۷۶

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان قزوین گفت : ملت ایران برا ی جلوگیری از توطئه های دشمن دشمنان باید مطالبات خود را از مسیر قانونی پیگیری کنند تا این مطالبات مورد سوء استفاده دشمن قرار نگیرند.

حجت الاسلام والسلمین علی معبودی روز سه شنبه در دیدار با مدیران رسانه های قزوین فزود: تبدیل مطالبه گری به حق مردم ایران به آشوب از جمله اهداف شوم دشمنان نظام اسلامی است .
وی اظهار داشت : خوشبختانه همیشه مردم فهیم و با بصیرت ملت ایران ثابت کردند که آگاه و هوشیار بوده وبا این آگاهی تمامی اهداف و برنامه های دشمن را ناکام گذاشته اند.
حجت الاسلام والمسلمین معبودی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف پلید دشمنان فاصله انداختن بین مردم و رهبر انقلاب اسلامی است،تصریح کرد: این در حالی است که ملت ایران به خوبی آگاه هستند که تمامی دستاوردهای انقلاب اسلامی در زیر سایه رهنمودهای رهبری به دست آمده است .
وی اضافه کرد: یکی از مهمترین وظیفه مسئولان نظام این است که عمق دشمنی های آمریکا و استکبار جهانی را برای مردم بیان کنند چرا که یکی از برنامه های دشمن علیه ایران نابود کردن این کشور است .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: مسئولان نظام اسلامی باید هوشیار باشند که مذاکره با آمریکا حلال مشکلات جامعه ما نیست بلکه تنها چیزی که ملت را به اهدافشان می رساند همین پایداری نظام جمهوری اسلامی است .
حجت الاسلام والمسلمین معبودی ادامه داد: از اصلی ترین اهداف دشمن نابودی اصل نظام جمهوری اسلامی ایران به دلیل داشتن دستاوردهای داخلی و خارجی است و بیشترین ترس دشمن ازصدور انقلاب اسلامی است .
وی با بیان اینکه وجود امنیت در کشور ایران به یکی از مسائل آزار دهنده دشمنان نظام تبدیل شده ، خاطر نشان کرد: در حال حاضر راهبرد آمریکا برای مقابله با کشور ایران راهبرد بدون جنگ است و از مهمترین مولفه هایش جدایی ملت از دولت و ولایت ، از بین بردن اراده مردم ، قدرت دفاعی و عدم حضور ایران در منطقه و ایجاد جنگ روانی است .
حجت الاسلام والمسلمین معبودی بر هوشیاری و آگاهی بیشتر مردم ایران در مقابل تمامی توطئه ها و دسیسه های دشمن تاکید کرد.
سرهنگ علی کوچک خانی مسئول روابط عمومی سپاه صاحب الامر ( عج) قزوین نیز گفت: رسانه ها می توانند وحدت آفرین باشند وسیاه نمایی رسانه های غربی و صهیونیستی را حنثی نمایند.
در این دیدار مدیران مسئول نشریات و رسانه های استان قزوین نیز نظرات خود در خصوص مسائل روز کشور و استان را بیان کردند.

ارسال نظر