|
|
کدخبر: ۱۸۲۰۲۶

ماموران پلیس پایتخت یک دلال اسلحه را در شرق تهران به همراه سه قبضه سلاح و بیش از هزار فشنگ دستگیر کردند.

به گزارش امیدنیوز ، ماموران کلانتری 136 فرجام موفق شدند یکی از دلالان و فروشندگان غیرقانونی اسلحه در شرق تهران را به همراه چند قبضه سلاح غیرمجاز و بیش از یک هزار فشنگ جنگی و ساچمه‌ای دستگیر کنند.

بر اساس این گزارش، به دنبال گزارشاتی از فعالیت فردی حدودا 30 ساله در شرق تهران و خرید و فروش غیرقانونی سلاح‌های شکاری، بررسی صحت و سقم این خبر در دستور کار ماموران کلانتری 136 فرجام قرار گرفت و پس از تایید اخبار واصله با هماهنگی مقام قضایی، دستور قضایی برای دستگیری و بازداشت وی صادر شد.

ماموران پلیس پس از تعقیب و مراقبت متهم مذکور نهایتاً وی را دستگیر و در بازرسی از منزلش 3 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه بیش از 1600 فشنگ کشف کردند و این در حالی بود که از میان فشنگ‌های مکشوفه 900 فشنگ، فشنگ جنگی بوده و مابقی ساچمه‌ای.

همچنین به دنبال دستگیری این متهم 34 ساله که سوابقی از جمله سرقت داشته، یک کله قوچ که در شمار شکارهای غیرمجاز بوده کشف می‌شود که 70 میلیون تومان ارزش دارد.

بر اساس این گزارش، این فرد سلاح‌های مذکور را از داخل کشور تهیه کرده و با سوء استفاده از جوازی که به نام برادر فوت کرده‌اش صادر شده بود، اقدام به فروش این سلاح‌ها می‌کرده است.

ارسال نظر