|
|
کدخبر: ۱۸۲۱۵۱

ترافیک جاده های مازندران امروز پنجشنبه و در آغاز تعطیلات پایان هفته بخاطر حضور زیاد مسافران به این استان سنگین است و در برخی محورهای مواصلاتی حرکت خودروها با کندی همراه است.

به گزارش امیدنیوز ، مرکز مدیریت راههای مازندران امروز اعلام کرده است که ترافیک در محور هراز، مسیر جنوب به شمال در منطقه پلور تا تونل وانا سنگین است.
همچنین این مرکز وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب در منطقه تونل وانا تا گزنگ را نیمه سنگین اعلام کرده است.
ترافیک در کندوان دیگر محور مواصلاتی مازندران از مسیر جنوب به شمال سنگین و در محدوده مکارود تا مرزن آباد نیمه سنگین گزارش شده است.
سوادکوه و کناره دیگر محورهای مواصلاتی مازندران ترافیک عادی و روان دارند و تردد خودروها بدون هیچ مشکل ترافیکی در این مسیرها در جریان است.
از نظر شرایط آب و هوایی بارش و مداخلات جوی در جاده های مازندران گزارش نشده است و هوای استان صاف تا نیمه ابری است.
پلیس راه کشور همچون هفته های گذشته محدودیت های ترافیکی را برای مازندران که استان پرسفر کشور به شمار می اید اعلام کرده است تا از این طریق بخشی از گره های ترافیک این مسیرها برطرف شود.
در برنامه محدودیت های ترافیکی پلیس راه آمده است: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
در این گزارش وضعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا 2 بامداد شنبه را از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه اعلام کرد.
پلیس راه کشور تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه تا یک بامداد شنبه از رودهن به سمت آمل را ممنوع اعلام کرد و از ساعت 18روز جمعه تا یک بامداد شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل, از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء), تردد انواع وسایل نقلیه به صورت یکطرفه خواهد بود.

ارسال نظر