|
|
کدخبر: ۱۸۲۴۶۲

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: مردم این شهرستان با توجه به موقعیت راهبردی، گردشگری و اقتصادی نباید ساعت ها در صف های بنزین منتظر سوختگیری باشند.

عادل عفتی روز دوشنبه در حاشیه بازدید سرزده از جایگاه های توزیع سوخت چابهار به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این شهرستان موقعیت های مناسبی برای گردشگری دارد و باید زیرساخت های آن در زمینه های مختلف آماده باشد.
وی بر رفاه حال شهروندان بویژه مسافران در ارائه امکانات مناسب تاکید کرد و افزود: پیگیری لازم برای شکستن صف های کیلومتری سوخت در چابهار در حال انجام است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری چابهار بر پاسخگویی و نظارت بیشتر شرکت پخش فرآورده های نفتی در جایگاههای سوخت تاکید کرد و گفت: باید برنامه ریزی لازم برای افزایش جایگاههای سوخت این شهرستان انجام شود.
وی بیان کرد: چنانچه صف های بنزین در روزهای آتی مشاهده شود برخوردهای لازم با مسئولان زیربط صورت می گیرد.
عفتی ادامه داد: بازدیدها از سطح مراکز خدمات رسان نظیر جایگاه های سوخت و ادارات دولتی در برنامه های مهم کاری است و در صورت مشاهده هر گونه کم کاری و تخلف با افراد مختلف در هر پست و سمتی برخورد خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران و سرزمین موج و مرجان واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از 3 شهر به نام های چابهار، پلان و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، 6 دهستان و 438 روستا تشکیل شده است.

ارسال نظر