|
|
کدخبر: ۱۸۲۵۱۱

در حال حاضر خروج از مرز مهران رو به کاهش و ورود زوار به داخل کشور در آستانه افزایش است.

به گزارش امیدنیوز ،

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا درخصوص آخرین وضعیت تردد زوار اربعین حسینی در مرز مهران اظهار داشت: در حال حاضر خروج از مرز مهران رو به کاهش و ورود زوار به داخل کشور در آستانه افزایش است؛ چرا که اولین تجمع ورودی زوار را صبح امروز در مرز مهران شاهد بودیم.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا که در مرز مهران حضور دارد، به آمادگی ماموران این پلیس تخصصی برای تامین امنیت زوار اشاره و تصریح کرد: همانگونه که یگان ویژه لایه‌های امنیتی را برای خروج زوار لحاظ می‌کرد این لایه‌های امنیتی نیز همراه با موج بازگشت زوار تا آخرین نفر ادامه خواهد داشت.

سردار کرمی اعلام کرد: ماموران یگان‌های ویژه آمادگی کامل برای برقراری امنیت، استقبال و کمک‌رسانی به زواراربعین حسینی را دارا هستند؛ در این خصوص خدمات درمانی، فرهنگی، رفاهی و ایستگا‌ه‌های صلواتی برای زوار پیش‌بینی شده است.

وی گفت: واحدهای خیاطی، آرایشگری، ماساژ، ایستگاه‌های تست قند خون و فشار، تزریقات، واحدهای پذیرایی صبحانه، نهار و شام برای ارائه خدمت‌‌ به زوار در حال فعالیت هستند؛ همچنین گروه‌های مردم‌ یاری نیز در این پلیس تشکیل شده تا بتوان در راهنمایی به زوار و همچنین حمل ساک و وسایل آنها کمک‌رسانی لازم را داشت.

ارسال نظر