|
|
کدخبر: ۱۸۲۹۹۵

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت از تمهیدات ترافیکی ماموران پلیس راهور برای برپایی هرچه با شکوهتر مراسم 9 دی خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت در گفت‌و‌گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص تمهیدات ترافیکی برگزاری مراسم 9 دی، اظهار داشت: با توجه به برگزاری این مراسم در محدوده میدان امام حسین(ع)، این محدوده به‌صورت ویژه تحت کنترل ترافیکی قرار گرفته است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: در خیابان 17شهریور، دماوند و انقلاب که منتهی به میدان امام حسین(ع) می‌شود، ممنوعیت توقف از نیمه‌شب گذشته اعمال شده و خودروهایی که در حاشیه این معابر توقف کرده بودند، با جرثقیل به مناطق دیگر حمل شده‌اند.

سرهنگ رازقی از احتمال برقراری محدودیت تردد خبر داد و گفت: با شروع برگزاری مراسم از 10صبح، احتمال برقراری ممنوعیت تردد وجود دارد.

وی اعلام کرد:در صورت برقراری این محدودیت، از میدان شهدا تا میدان امام حسین(ع) اجازه تردد وجود نخواهد داشت، همچنین در طول مسیر شرق به غرب خیابان دماوند از پل امام علی(ع) محدودیت تردد اعمال می‌شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به رانندگان توصیه کرد: جهت برقراری نظم و تسهیل عبور و مرور، با عوامل پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

 

ارسال نظر