|
|
کدخبر: ۱۸۴۳۱۳

آخرین شخصیت سوپرمن دوجنس گرا است

جدیدترین سوپرمن، دوجنس گرا خواهد بود.

دی سی کامیکس اعلام کرد که جدیدترین سوپرمن، آن دوجنس گرا خواهد بود. در شماره کمیک بعدی خود، که قرار است در ماه نوامبر منتشر شود، جان در رابطه همجنس گرایانه با دوستش جی ناکامورا تصویر می شود.

داستان فیلم بخشی از "سوپرمن: پسر کال ال" است، سریالی که جان را دنبال می کند و شنل سوپرمن را از پدرش، کلارک کنت می گیرد. DC Comics این خبر را در روز ملی بیرون آمدن، روز آگاهی سالانه دگرباشان جنسی در ایالات متحده، اعلام کرد. از زمان اکران این سریال در ماه جولای، جان در حال حاضر با آتش سوزی ناشی از تغییرات آب و هوایی مبارزه کرده، تیراندازی در دبیرستان را ناکام گذاشته و به اخراج پناهندگان اعتراض کرده است. 

در شماره قبلی، جان با جی دوستی برقرار کرد، یک خبرنگار عینکی و موهای صورتی. هنوز جزئیات طرح مشخص نشده است، اما تصاویری که توسط DC Comics به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد که جان و جی در حال بوسه زدن هستند.

تام تیلور نویسنده سریال به بی بی سی گفت که وقتی برای اولین بار به او پیشنهاد کار شد، به این فکر کرد که "سوپرمن امروز باید چگونه باشد". تیلور می گوید: "این برایم جالب بود که اگر کلارک کنت را با یک ناجی سفیدرنگ دیگر جایگزین کنیم، یک فرصت واقعی از دست رفته خواهد بود." در کمال تعجب، قبل از اینکه بتواند ایده دوجنسگرایی جان را مطرح کند، به او گفته شد که DC Comics در حال بررسی این ایده است.

 تیلور گفت: "در چند سال گذشته یک تغییر واقعی رخ داده است - ده سال پیش، پنج سال پیش این کار دشوارتر بود، اما من فکر می کنم همه چیز به طرز استقبال بسیار تغییر کرده است." او گفت که علیرغم واکنش ترول ها در شبکه های اجتماعی، واکنش نسبت به خط داستان بسیار مثبت بوده است. تیلور خاطرنشان کرد: "ما افرادی داریم که می گویند این خبر را امروز خواندند و اشک ریختند - افرادی که می گفتند هرگز در زندگی خود فکر نمی کردند که بتوانند خود را در سوپرمن ببینند ... به معنای واقعی کلمه قدرتمندترین ابرقهرمان کمیک است."

او گفت: "شما همیشه افرادی را خواهید داشت که از خط قدیمی" سیاست را وارد کمیک نکنید "استفاده می کنند - فراموش می کنند که هر داستان [کتاب کمیک] تا کنون به نوعی سیاسی بوده است." "افرادی که نمی دانند [مجموعه کمیک مارول] مردان ایکس قیاس جنبش حقوق مدنی است." وی افزود: "ما سعی می کنیم آن افراد را با خود همراه کنیم، اما ما برای افرادی می نویسیم که امیدوارند این سوپرمن را ببینند ... و می گویند" این سوپرمن مانند من است. این سوپرمن برای چیزهایی که به من مربوط است می جنگد ".

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین