|
|
کدخبر: ۱۸۵۴۲۷

روش های زیادی برای جلب اعتماد مشتری وجود دارد اما در فروش آنلاین مهم ترین عامل بسته بندی خلاقانه و مدرن محصولات است که قصد داریم اول برویم سراغ بسته بندی مناسب .

بسته بندی مدرن و خلاقانه

بسته بندی یکی از مهم ترین عوامل در فروش و جذب مشتری است. اما بسته بندی خوب نیازمند تکنولوژی و خلاقیت است که در ادامه قصد داریم به یکی از بروز ترین روش های بسته بندی بپردازیم .

دستگاه تولید بالشتک هوا

یکی از روش های جدید بسته بندی به کمک بالشتک های هوا است که شرکت های بزرگی مانند دیجی کالا ، اسن پلاست و تکنولایف و... از آن استفاده میکنند. در این روش شما رول های خالی از باد بالشتک هوا را داخل دستگاه تولید بالشتک هوا می گذارید و پس از باد شدن رول ها به وسیله این دستگاه از آنها استفاده میکنید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا از رول های باد نشده استفاده کنم بعلاوه یک دستگاه بخرم که آنها را باد کند.

مزیت استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا

  • کاهش هزینه حمل و نقل و انبارداری : بالشتک های هوا باد نشده به دلیل حجم کم فضای زیادی را اشغال نمیکنند و هزینه حمل و نقل شما کاهش میابد. به عبارتی هر کیلو رول بالشتک هوا 10*20 ، 880 عدد بالشتک تولید میکند که اگر این فشرده سازی نبود حجم زیادی از انبار شما را اشغال میکرد.
  •  قابلیت چاپ پذیری : بالشتک های هوا قابلیت چاپ پذیری دارند که شما میتوانید طرح و لوگو شرکت خود را روی آنها چاپ کنید که موجب برندسازی و بسته بندی خلاقانه و مدرن محصولات شما میشود.
  • قیمت مناسب : رول های بالشتک هوا قیمت بسیار ارزان تری نسبت به سایر ضربه گیر های بسته بندی دارند و تنها هزینه دستگاه است که اگر شما تعداد بسته بندی زیادی دارید برای شما بصرفه است.
  • سرعت بالا : رول های بالشتک هوا به دلیل داشتن پرفراژ به آسانی قطع میشوند و دیگر نیازی به کاتر نخواهد بود که سرعت بسته بندی شما را چند برابر میکند. بعلاوه بالشتک ها به محض تولید مصرف میشوند که موجب خلوت شدن محیط کار و در نهایت افزایش سرعت کار شما میشود.

5 تکنیک راهبردی برای جلب اعتماد مشتری

اولین خرید مشتری به صورت آنلاین از شما بسیار مهم و تاثیر گذار است و این خرید اول است که تعیین میکند مشتری باز هم خرید میکند یا خیر. اگر فروشگاه فیزیکی بود شما با چرب زبانی و دادن تخفیف به مشتری نظر آن را جلب میکردید اما در فروش آنلاین چطور اعتماد مشتری را به دست بیاوریم تا باز هم از ما خرید کند ؟

  1. قراردادن هدیه کوچک برای اولین خرید : شما میتوانید با محصول خود یک هدیه کوچک برای مشتری بفرستید که با اینکار به رضایت حداکثری مشتری میرسید. بعلاوه اگر هدیه شما شامل برند تبلیغاتی شما باشد موجب تبلیغ و برندسازی برای فروشگاه شما میشود. 
  2. ارسال کد تخفیف برای خرید های بعدی : شما باید به هر روشی که میتوانید مشتری را ترغیب به خرید مجدد بکنید. یکی از بهترین کار ها در نظر گرفتن کد تخفیف برای خرید های بعدی است که مشتری تمایل پیدا میکند برای استفاده از تخفیف مجدد محصول خود را از شما بخرد.
  3. نظرسنجی از مشتری : تاثیرگذار ترین کار برای جلب اعتماد و رضایت مشتری ، نظرسنجی به صورت تلفنی از آن است. حتی اگر هنگام ارسال کالا مشکل پیش آمده باشد با اینکار شما موجب میشوید که مشتری ابه شما باز هم اعتماد کند و اینبار فقط یک مشکل تصادفی بوده و شما پیگیر ارتقا سطح خدمات و محصولات خود هستید.
  4. پلمپ بسته ارسالی : بسته های پستی خود را حتما پلمپ کنید تا هنگام ارسال باز نشوند بعلاوه اینکار موجب اعتماد هرچه بیشتر مشتری به فروشگاه شما میشود.
  5. ضمانت بازگشت وجه ارائه دهید : یکی از دلگرم کننده ترین کار هایی که میتوانید انجام دهید اطمینان خاطر است به مشتری که اگر محصول مشکلی داشت یا شما از آن خوشتان نیامد با باز پس فرستادن آن وجه پرداختی خود را دریافت کنید. با ضمانت بازگشت وجه مشتری برای بار اول حتما ترغیب به خرید خواهد شد و همچنین در سری های بعد با خیال راحت تر خرید میکند زیرا میداند در صورت بروز مشکل ضرر نخواهد کرد.

برندسازی عامل فروش نجومی شماست

برندسازی

برندسازی یا برندینگ فرآیندی است که در آن شما نام برند خود را برای مخاطبین معنا می کنید. برندسازی یعنی تلاش برای رسیدن به معروفیت و محبوبیت به طوری که زمانی نام برند شما می آید افراد به یاد خدمات و محصولات شما بیفتند.  فرآیند برندسازی به‌ روش های مختلفی انجام می‌شود اما هدف نهایی آن تنها آگاهی مردم نسبت به نام و برند شما است.

اولین گام برای برند سازی تعیین هدف یا به عبارتی معین کردن محصولات و خدماتمان است که بدانیم با آمدن اسم برند ما باید مخاطب یاد چه چیز هایی بیفتد. برای انجام برندسازی شما نیازمند یک استراتژی منظم و یکپارچه هستید. شما باید در شبکه های اجتماعی مختلف صفحه داشته باشید که اینکار علاوه بر تاثیر مثبت روی سئو سایت شما موجب دیده شدن شما توسط مخاطب در سراسر اینترنت میشود. اما تنها داشتن صفحه کافی نیست و شما باید تبلیغلتی بر روی آن انجام دهید تا مخاطب بیشتری دریافت کنید.

وبسایت شما باید شامل تبلیغات و محتوا های مناسب باشد که کاربر را به درستی هدایت کند و موجب گمراهی آنها نشود. همچنین حتما از صفحات اجتماعی به وبسایت خود لینک دهید زیرا در وبسایت شما میتوانید اطلاعات جامع تری در اختیار مخاطب بگذارید.

پس از بهینه سازی صفحات و وبسایت خود وقت آنلایز رغبا است. در این مرحله شما باید خود را جای مخاطب بگذارید و ببینید نقاط قوت رغیب شما چیست و همچنین نقاط ضعف خود را از قلم نیندازید. اینجا شما باید هر کاری که میتوانید انجام دهید تا بهتر از رغیب خود باشید و مطمئن باشید اگر بهتر باشید قطعا فروش شما بسیار بیشتر میشود.

مخاطب را مجبور به خرید کنید vip

تکنیک افزایش فروش

یکی از مشکلاتی که اکثر فروشگاه ها دارند این است که مخاطب دارند اما فروش ندارند. برای حل این مشکل شما باید از از فنون اغناع به خوبی استفاده کنید که میخواهم چند تا از بهتر روش ها را بگویم که اکثر افراد دوست ندارند شما بدانید.

کمپین فروش : یکی از کار هایی که نتیجه فوق العاده ای دارد برگذاری کمپین های فروش است. شما باید در مدت زمان محدودی تمامی محصولات خود را با تخفیف ارائه دهید که نظر مشتری را جلب میکند که در همان زمان تخفیف خرید خود را انجام دهد. حتی شما دوست عزیز تا به حال بار ها و بارها به دلیل تخفیف خوب با این تکنییک از فروشگاه های مختلف خرید کردید.

قرار دادن رضایت مشتریان قبلی : درصفخات و وبسایت خود سعی کنید بخشی را به نظر دهی و باز خورد خرید مشتریان قبلی اختصاص دهید اینکار اعتماد مشتری را به حداکثر میرساند.

استفاده از پیشنهادات لحظه ای : این تکنیک مانند کمپین فروش است اما اینجا شما تنها چند محصول خاص را تخفیف خوب یا ارسال رایگان میگذارید و برای ترغیب بیشتر تعداد خرید را محدود کنید برای مثال خرید 100 عدد موبایل با ارپاد رایگان. این تبلیغات را در وبسایت خود در زمان محدود جایی قرار دهید که مورد توجه همه باشد.

منبع : asnplast 

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار