|
|
کدخبر: ۱۸۵۴۴۳

در مورد انواع اکانت های ps4 آموزش ادیت زدن و ویرایش آن

اطلاعات حساب برای مشاهده و ویرایش اطلاعات حساب خود، (تنظیمات) > [مدیریت حساب] > [اطلاعات حساب] را انتخاب کنید. اطلاعات حساب در دسترس شما بسته به کشور یا منطقه و نوع حساب متفاوت است. برای جزئیات، از وب سایت پشتیبانی مشتری برای کشور یا منطقه خود دیدن کنید. می توانید با استفاده از (برنامه PlayStation) یا با مراجعه به این وب سایت، اطلاعات حساب خاصی را از رایانه یا تلفن هوشمند خود مشاهده یا ویرایش کنید.

اکانت هکی‌‌ ps4

حساب خود را ارتقا دهید یک حساب کودک را به یک حساب بزرگسال ارتقا دهید. وقتی ارتقا می‌دهید، می‌توانید حتی بیشتر از PlayStation® را بدون محدودیت‌های کنترل والدین تجربه کنید. این گزینه برای حساب های کودک زمانی که کودک به سن خاصی می رسد در دسترس است. شناسه ورود (آدرس ایمیل) آدرس ایمیل خود را مشاهده یا تغییر دهید. هنگامی که آدرس ایمیل خود را تغییر می دهید، یک ایمیل به آدرس ایمیل جدید ارسال می شود.

امنیت یک رمز عبور ایجاد کنید و سایر تنظیمات مربوط به امنیت حساب را پیکربندی کنید. کلمه عبور رمزعبور خود را تغییر دهید. برای تأیید، باید رمز عبور جدید خود را دو بار وارد کنید. رمز عبور شما باید: شامل شناسه ورود به سیستم یا شناسه آنلاین شما نباشد فقط شامل کاراکترهای معتبر باشد حداقل شامل هشت کاراکتر باشد حاوی حروف یا اعدادی نباشد که سه بار یا بیشتر پشت سر هم استفاده شده اند (مثلاً 333 یا BBB) حداقل دو مورد از این نوع کاراکترها را شامل شود: حرف، عدد، نماد شامل سه یا بیشتر از حروف یا اعداد مرتب شده (مثلاً 345 یا ABC) باشد. پرسش و پاسخ امنیتی یک سوال امنیتی شخصی و پاسخ مشخص کنید. تلفن های همراه تلفن همراه خود را ثبت و مدیریت کنید.

انواع اکانت هکی

تایید 2 مرحله ای قابلیت تأیید 2 مرحله ای را تنظیم و فعال کنید. اگر ویژگی تأیید 2 مرحله‌ای را تنظیم کرده‌اید، کد تأییدی را که به شماره تلفن همراه شما ارسال می‌شود، وارد کنید تا وارد شبکه PlayStation™‌شوید. همچنین می توانید از برنامه های احراز هویت سازگار استفاده کنید. پس از وارد کردن شناسه ورود و رمز عبور در سیستم PS4 خود، می‌توانید با اجازه دادن به برنامه، فرآیند ورود را تکمیل کنید. می‌توانید برنامه‌های احراز هویت سازگار را از Google Play™ یا App Store دانلود کنید. ما عملکرد همه برنامه های احراز هویت را تضمین نمی کنیم. کیف پول می توانید از وجوه موجود در کیف پول خود برای خرید محتوا و خدمات در مکان هایی مانند PlayStation™ Store استفاده کنید. این ویژگی فقط برای حساب های بزرگسالان در دسترس است. حساب های کودک کیف پول ندارند. کودکان می توانند با استفاده از کیف پول مدیر خانواده خود، محتوا و خدمات را خریداری کنند. برای مثال، روش های تامین مالی و ارز بسته به کشور یا منطقه محل سکونت متفاوت است. برای جزئیات بیشتر به وب سایت پشتیبانی مشتری برای کشور یا منطقه خود مراجعه کنید.

روش های پرداخت روش پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری خود را مشاهده و تغییر دهید. اضافه کردن وجوه با استفاده از گزینه هایی مانند کارت اعتباری یا کارت شبکه پلی استیشن، وجوهی را به کیف پول خود اضافه کنید. تاریخچه معاملات سابقه خرید خود را مرور کنید تنظیمات خرید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید برای خریدها رمز عبور لازم باشد یا خیر، و آیا می‌خواهید وجوه به طور خودکار به کیف پول شما اضافه شود یا خیر. وقتی [Fund Wallet Automatically] را روی [Yes] تنظیم می کنید، وجوه برای کیف پول شما به طور خودکار از کارت اعتباری شما برداشت می شود. اشتراک ها خدماتی هستند که شما به طور منظم برای آنها پول پرداخت می کنید و برای یک دوره از پیش تعیین شده استفاده می کنید. بسته به سرویس، زمانی که یک دوره اشتراک به پایان می رسد، دوره اشتراک دیگری به طور خودکار خریداری می شود. اگر اطلاعات کارت اعتباری شما ذخیره شود و اشتراک های خاصی خریداری کنید، [Fund Wallet Automatically] به طور خودکار روی [بله] تنظیم می شود. وقتی پول کافی برای خرید اشتراک در کیف پول شما وجود ندارد، یا باقیمانده یا حداقل مبلغ شارژ (هر کدام بیشتر باشد) به کارت اعتباری شارژ می شود و به کیف پول شما اضافه می شود.

مشخصات اطلاعات شخصی مانند نام واقعی، شناسه آنلاین، تصویر نمایه و تصویر جلد را مشاهده یا تغییر دهید. نشانی آدرس خود را مشاهده یا تغییر دهید. زبان زبان نمایش داده شده در PlayStation™Store را انتخاب کنید. این گزینه فقط برای کشورها یا مناطق خاصی در دسترس است. اشتراک ها PlayStation®Plus و سایر اشتراک ها را مدیریت کنید. لیست خدمات لیست خدمات خود را مشاهده کنید ترجیحات ارتباطی تنظیمات اعلان ها را پیکربندی کنید. تنظیمات شخصی سازی انتخاب کنید تا از داده‌های شما برای شخصی‌سازی توصیه‌های خرید و تبلیغات در شبکه PlayStation™ استفاده شود. این گزینه فقط برای کشورها یا مناطق خاصی در دسترس است.برای خرید اکانت هکی‌ ps4 از سایت ریپیر رام اقدام نمایید.

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار