|
|
کدخبر: ۱۸۵۴۵۶

برای سرمایه گذاری در تهران یکی از سرمایه گذاری های پرسود و عالی برای شما می تواند این باشد که بتوانید از پروژه هایی که در تهران قرار دارد به عنوان یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری استفاده کنید.

روش های بسیاری برای سرمایه گذاری در تهران وجود دارد که می توانید برای سرمایه های خود در نظر داشته باشید برای نمونه روش های بسیاری برای سرمایه گذاری وجود دارد که یکی از این روش هایی که برای سرمایه گذاری با هزینه کم وجود دارد می توان به بورس اوراق بهادار، سرمایه گذاری در بانک، سرمایه گذاری در طلا و سکه و صندوق های سرمایه گذاری این نوع از سرمایه گذاری ها از جمله سرمایه گذاری هایی می باشد که برای ابتدای راه نیازمند هزینه های بسیاری نمی باشید و از این رو است که این سرمایه گذاری ها در دسته سرمایه گذاری هایی می باشد در دسته سرمایه گذاری های ارزان قیمت قرار دارند و برای افرادی که به دنبال راه های ارزان می باشند بهترین گزینه می باشند، از سوی دیگر برای سرمایه گذاری در این حوزه یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که این نوع از سرمایه گذاری ها در دسته سرمایه گذاری هایی می باشد که ریسک های بسیار بالایی دارد و از این رو می باشد که این موضوع در از جمله مواردی می باشد که باید به آن ها دقت کنید.

سرمایه گذاری در تهران یکی از گزینه هایی می باشد که می توانید در نظر داشته باشید.

سرمایه گذاری با سود تضمینی 

یکی از عمده ترین روش هایی که برای سرمایه گذاری می توانید در نظر داشته باشید این است که در حوزه املاک سرمایه گذاری های خود را انجام دهید. در این روش که از جمله روش های تضمینی می باشد به دلیل اینکه این نوع از سرمایه گذاری ها هر ساله درگیر تورم های اقتضادی می باشد و این موضوع سبب می شود تا شما به راحتی با سرمایه گذاری در این حوزه برد صد درصدی را تجربه کنید. از سمت دیگر یکی از نکاتی که در رابطه با این نوع از سرمایه گذاری ها وجود دارد این است که این نوع از سرمایه گذاری ها از دسته سرمایه گذاری هایی می باشد که نیازمند سرمایه اولیه بسیاری می باشد و این مورد از جمله گزینه هایی می باشد که باید در این نوع از سرمایه گذاری های خود در نظر داشته باشید.

سرمایه گذاری در حوزه مسکن با سرمایه کم

بله درست است این روش یکی از روش هایی می باشد که در منطقه های تهران به خصوص در منطقه 22 تهران بسیار زیاد می باشد و پس از آن به دیگر محله های تهران نیز سرایت کرده است. این روش که در دسته سرمایه گذاری در حوزه مسکن می باشد از جمله روش هایی می باشد که نیازمند هزینه های بسیاری نمی باشد و از جمله گزینه هایی می باشد که می توانید برای خود و آینده خود در نظر داشته باشید.

برای خرید و سرمایه گذاری پر سود گزینه های بسیاری وجود دارد که می توانید در نظر داشته باشید.

پروژه های منطقه 22 تهران 

تعداد پروژه هایی که درمنطقه 22 تهران قرار دارد بسیار می باشد اما این موضوع را درباره این پروژه ها در نظر داشته باشید این است که برخی از این پروژه ها فاقد اعتبار می باشد و از این رو می باشد که می توانید برای سرمایه گذاری در این حوزه در ابتدای راه از اعتبار سنجی پروژه های منطقه 22 تهران راه را آغاز کنید. برای این اعتبار سنجی مجموعه های املاک منطقه 22 تهران می تواند به شما کمک کند. این افراد با ارائه مشاوره در رابطه با پروژه هایی که در منطقه 22 می توانند بهترین گزینه برای شما و اعتبار پروژه های منطقه 22 تهران باشد.

سری پروژه های نارنجستان منطقه 22 

از جمله پروژه های معتبری که در منطقه 22 تهران قرار دارد می توان به پروژه های نارنجستان 1 تا 5 اشاره کرد، پروژه نارنجستان 5 از دسته پروژه های تازه ای می باشد که کار خود را در منطقه 22 تهران آغاز کرده است. از سوی دیگر پروژه های نارنجستان 1 و نارنجستان 2 از دسته پروژه هایی می باشد که از سمت تعاونی های مربوط به سازنده این مجموعه ساخته و تحویل اعضا داده شذه است.

از جمله دیگر پروژه هایی که در نارنجستان قرار دارد می توان به پروژه های نارنجستان 2 و نارنجستان 4 اشاره کرد. این دو پروژه از جمله پروژه هایی می باشد که در حال حاضر در مرحله ساخت و ساز قرار دارد و از دسته پروژه هایی می باشد که در حال پذیره نویسی می باشد. از این رو این پروژه در دسته پروژه هایی است که برای خرید و سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می شود.

نارنجستان 5

این پروژه بصورت امتیاز های 50 متر مربع تراکم مفید به اعضا واگذار شده است.پذیره نویسی این پروژه آغاز شده است و شما می توانید به مراجعه به تعاونی مربوط به این مجموعه در این مجموعه پذیره نویسی کنید. قیمت زمین و تراکم برای هر امتیاز 50 متری مبلغ 1 میلیارد و300 میلیون تومان قطعی میباشد که اعضای پروژه مبلغ 800 میلیون تومان هنگام ثبت نام واریز کرده اند.

نارنجستان 5 | پروژه نارنجستان پنج | پروژه های منطقه 22 تهران

تعاونی ابنیه آکام بتازگی پروژه جدیدی به عنوان نارنجستان 5 را شروع کرده است . این قطعه زمین با کاربری مسکونی در شمال بزرگراه خرازی ابتدای جاده وردیج-واریش شهرک مهسان بلوک B6 قرار دارد. پروژه نارنجستان 5 در همسایگی نارنجستان 3 قرار دارد . ازاین رو این پروژه در دسته پروژه هایی می باشد که برای سرمایه گذاری با سود صد در صد به شما پیشنهاد می شود. 

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار