|
|
کدخبر: ۱۸۵۴۵۸

یک شیردوش برقی گاو می‌تواند کاربردهای فراوانی در دامداری‌ها داشته باشد و بسته به بزرگ و کوچک بودن فضای کاری خود، می‌توانید انواع مختلفی از آن‌ها را خریداری کنید. این دستگاه‌ها طراحی جالبی دارند و می‌توانند روند دوشیدن شیر از گاو را بسیار سریع‌تر کنند. کاربرد آن‌ها به گونه‌ای است که می‌توانند شیر را با کمک مکش دوشیده و وارد مخزن مخصوصی کنند. مخزن هم ظرفیت‌های متعددی دارد و برحسب نوعی که خریداری می‌کنید، می‌تواند متفاوت باشد. شیردوش معمولا یک سری چرخ‌هایی دارد که جا به جایی را برای آن راحت کند. بنابراین، از یک گزینه به صورت متعدد می‌توانید برای گاوهای مختلف استفاده کنید.

قطعات استفاده شده در یک شیردوش برقی گاو هم اهمیت بالایی دارد. بعد از دوشیدن شیر هم می‌توانید از مواد اولیه خود برای تولید محصولاتی مانند خامه، کره و انواع دیگر استفاده کنید. شاید در این لحظه هم خرید کره گیر و خامه گیر بتواند کارهای شما را بسی آسان‌تر کند. مکانیزه کردن تولید و فعالیت در یک دامداری همواره به نفع شما بوده و خواهید دید که روند تولید و سرعت آن تا چه اندازه با افزایش سرعت مواجه خواهد شد. کار با یک دستگاه شیردوش چندان سخت نیست و صرفا باید چند بار تمرین کرده و به اصول کار هم آشنایی لازم را داشته باشید.

کار با شیردوش برقی گاو

ابتدا باید شیردوش برقی گاو را روشن کرده و آن را در محل مناسبی قرار دهید. این دستگاه‌ها شیرهای خرچنگی دارند و باید آن‌ها را متصل کنید. در نهایت هم درجه خلا باید روی گزینه ثابتی تنظیم شود. این آماده سازی باید تا پیش از ورود دام به محل شیردوشی انجام شود و حتما آمادگی لازم را داشته باشید. حتما از چند فرد کمکی هم استفاده کنید تا بتواند دام را بدون آسیب دیدگاه دستگاه‌ها به محل شیردوشی هدایت کنید. کنترل آن‌ها به عهده شما بوده و باید مهارت و تخصص لازم را هم در این زمینه داشته باشید. دام باید با محیط شیردوشی راحت باشد و تا حد ممکن، این شرایط را برایش ایجاد کنید.

نوازش کردن و آرام کردن دام می‌تواند در این زمینه کارساز باشد. حتما نکات بهداشتی را هم در هنگام شیردوشی رعایت کنید. از شستشوی سر پشتان‌ها گرفته تا استفاده از نایلون زیر مراحل شیردوشی را فراموش نکرده و ناحیه را از این نظر پاک کنید. حال باید دستگاه شیردوش را به دام نزدیک کرده و آن‌ها را وصل کنید. فاصله مناسبی را بین گام و دستگاه شیردوش برقی گاو ایجاد کرده و اجازه ندهید که شلنگ‌ها حالت کششی داشته باشند. این شرایط برای سالم ماندن دستگاه شما هم الزامی است. مخزن شیر را کنترل کرده و تا حد مشخص شده آن را پر کنید. ورود شیر اضافی می‌تواند مشکلات زیادی به همراه داشته باشد.

تولید محصولات مختلف با شیر

از طریق شیری که با شیردوش برقی گاو به دست می‌آورید، می‌توانید برای تولید محصولات مختلف استفاده کنید. خامه یکی از این فرآورده‌های جذاب از شیر است که در صبحانه استفاده شده و طرفداران زیادی هم دارد. می‌توانید از دستگاه خامه گیر برای این منظور استفاده کرده و یک تولید حرفه‌ای را تجربه کنید. خامه از هم زدن شیر جداسازی شده و البته که چربی بالایی هم دارد. خامه گیر یکی از تجهیزات مهم صنعتی در حوزه تولید محصولات لبنی است و انواع مختلفی هم دارد. شیر تازه را می‌توانید به این دستگاه تحویل داده و آن را در دو قسمت مایع و جامد تحویل بگیرید.

این دستگاه عمل خامه گیری را با کمک خاصیتی که مولکول‌های شیر دارند، انجام داده و نتیجه نهایی، شامل خامه‌ای خوشمزه و عالی برای سفره مشتریان شما است. دستگاه خامه گیر دارای یک قسمت جامد است که حاوی چربی بوده و تحویل خروجی داده می‌شود. قسمت دوم هم مشخصا شامل شیر کم چرب است که باز هم می‌توانید از آن قسمت هم به عنوان فرآورده استفاده کنید. دستگاه خامه گیر تنها مخصوص شیر گاو نبوده و از هر نوع شیری می‌توانید برای استفاده کنید. هنگام خرید یک دستگاه خامه گیر هم توجه داشته باشید که میزان تولیدی آن با مجموعه شما سازگار بوده و بتوانید استفاده صد در صدی از آن داشته باشید.

خرید تجهیزات لبنی از وب سایت میتسو

از طریق مراجعه به وب سایت میتسو می‌توانید تجهیزات و دستگاه‌های حرفه‌ای لبنی مورد نیاز خود را برای شرکت تولیدی خود خریداری کرده و شرایط تولید را بهینه سازی کنید. انواع دستگاه شیردوش برقی گاو و خامه گیر در این وب سایت آماده شده است و می‌توانید خرید کره گیر و دستگاه‌های دیگر را نیز با مقایسه بین آن‌ها انجام دهید.

وب سایت میتسو امکان مقایسه بین دستگاه‌ها را فراهم کرده و تنوعی عالی بسته به گستره کسب و کار شما خواهد داشت. از طریق تماس با شماره تلفن 09216803273 هم می‌توانید مشاوره‌های لازم را قبل از خرید انجام داده و بهترین انتخاب خود را در این زمینه داشته باشید. دستگاه‌ها با بهترین کیفیت ارائه شده و جزئیات لازم در اختیار شما قرار داده می‌شود.

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار