|
|
کدخبر: ۱۹۱۹

چمران:

رئیس شورای شهرتهران گفت: ۲۰ نفربرای تصدی مسئولیت شهرداری تهران داوطلب هستند. منتخبان شورای چهارم با قالیباف ملاقات می کنند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، مهدی چمران با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی امروز سه شنبه با حضورتمامی منتخبین شورای چهارم اظهارداشت: این جلسه‌ در تمام مناطق کشور از سوی وزارت کشور و شورای عالی استان‌ها برگزار می‌شود تا منتخبان جدید با مسائل شورا و قوانین مربوط با آن آشنا ‌شوند.

وی درخصوص ملاقات امروزمنتخبین دوره چهارم با قالیباف گفت: این دیدار همه برای آشنایی بیشتر وهم برای ارائه گزارش شهرداردرخصوص وضعیت شهرتهران وآشنایی با پروژه هاواقدامات انجام شده است وهیچ ارتباطی با انتخاب شهردارندارد.

رئیس شورای شهر تهران در دوره سوم، با اعلام اینکه در نشست‌ روز سه‌شنبه منتخبان شورای شهر چهارم امکان بررسی مصداق برای انتخاب شهردار جدید تهران وجود دارد، گفت: نخست اعضای جدید باید با موضوعات این حوزه آشنا شوند.

چمران درباره گزینه‌های دیگر به جز قالیباف برای تصدی جایگاه شهردار تهران، تصریح کرد: حدود ۱۰ الی ۲۰ نفر برای شهردار تهران شدن مطرح هستند که شورای شهر تهران در این باره تصمیم‌گیری می‌کند.

رئیس شورای شهر تهران در دوره سوم، با تأکید بر اینکه در شورای شهر تهران جریان‌های سیاسی هیچ نقشی بازی نمی‌کند، گفت: اتخاذ تصمیم درباره شهردار آینده تهران در جلسات رسمی یا غیررسمی اعضای شورای شهر انجام می‌شود.

ارسال نظر