|
|
کدخبر: ۲۱۲۳۷

امام صحبتی دارند که آن را نوشته ام و همیشه در جیب خودم دارم؛ دوست دارم حرف های امام همیشه در ذهنم باشد.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، یکی از معضلات عمده شهید همت در جایگاه فرمانده جدید تیپ ۲۷ محمدرسول الله(ص) طی عملیات رمضان، جوسازی های جدید جریان مرموز مسلط بر سپاه منطقه ۱۰ تهران در آن برهه علیه وی بود. در جریان گپ وگفتی خودمانی، سید محمدرضا دستواره و تنی چند از کادرهای عملیاتی ارشد تیپ ۲۷ در این باره نزد همت گلایه کردند؛ صحبت های شهید همت در پاسخ به این گلایه ها در ادامه می آید:

«امامصحبتی دارند که آن را نوشته ام و همیشه در جیب خودم دارم؛ دوست دارم حرف های امام همیشه در ذهنم باشد، حالا من آن را برای شما می خوانم، این دیگر یک شعار باید برای ما باشد!

امام صراحتاً اعلام می کنند هرکس که بیشتر برای خدا کار کرد بیشتر باید فحش بشنود و شما پاسدارها چون بیشتر برای خدا کار کردید بیشتر فحش شنیده و می شنوید.

ما باید برای فحش شنیدن ساخته بشویم! برای تحمل تهمت ها، افتراء و دروغ، چون ما اگر تحمل نکنیم باید میدان را خالی کنیم. فکر نکنید افرادی مثل خوارج دوران حکومت امام علی(ع) الان در اطراف ما وجود ندارند؛ وجود دارند! خوارج چه کسانی بودند؟ خوارج آمدند ابتدا به حضرت علی(ع) گفتند: یا علی ما با تو هستیم؛ بعد همین ها از پشت به علی(ع) ضربه زدند. این نیست که ما هم در اطراف خودمان چنین آدم هایی نداشته باشیم، الان هم مثل حکومت حضرت علی(ع) خوارجی هستند که دارند اذیت می کنند، داریم دیگر. انجمن حجتیه می بینید که این ور و آن ور نفوذ کرده و اینها هزار کانال دارند».

شهید همت در ادامه با اشاره به شهید «محمدرضا دستواره» می گوید: «حالا خدا را شکر خودت الان در تیپ، روی آدم ها شناخت دارید. اگر تو در وضعیت مبهم و فاقد شناسایی قبلی از آدم ها قرار گرفته بودی؛ بله این مسائل برای تو ضربه روحی درست می کرد اما حالا نباید این طور باشد چون تو خودت هم فهمیده ای که در سپاه تهران و کلاً در سپاه منطقه ۱۰ یک جریانی وجود دارد که من اسم آن را گذاشته ام جریان سوم، یک خط سوم آنجا وجود دارد که حتی خود حاج داود[کریمی فرمانده سپاه منطقه ۱۰] را هم قبول ندارند. ملاک رسیدن به درجات بالای شهادت برای یک شهید همین مظلومیت است».

ارسال نظر