|
|
کدخبر: ۲۱۹۱

میراسماعیلی قهرمان اسبق جودوی کشور با تأکید بر اینکه با تمام وجود معجزات قرآن را لمس کرده است، گفت: ‌ تنها چیزی که در روز مسابقات به ما آرامش می‌داد چیزی جز توسل‌ها و راز و نیازهای ما با خداوند و اهل‌بیت(ع) نبود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، آرش میراسماعیلی قهرمان اسبق جودوی کشور با اشاره به تأثیر قرآن در همه عرصه‌های زندگی خود گفت: همه موفقیت‌های جهانی و پیروزی‌هایم را مدیون قرآن کریم هستم.

وی در نشستی که عصر روز گذشته در بخش «قرآن و آیین جوانمردی» در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد به نقش توسل به قرآن و اهل‌بیت(ع) در زندگی خود اشاره کرد و افزود: قبل از مسابقه‌ای یکی از اقوام من در حرم حضرت ابوالفضل خواب دیده بود که من مدال طلا می‌گیرم. لطف خداوند و کمک حضرت ابوالفضل باعثشد بتوانم در آن مسابقات پیروز شوم و مدال طلا بگیرم.

قهرمان اسبق جودوی کشور در ادامه به تأثیر قرآن در عرصه ورزشی خود پرداخت و گفت: من با تمام وجود معجزات قرآن را لمس کرده‌ام. یک قرآن قدیمی دارم که هروقت به مسابقات می‌رفتم آن را همراه خود داشتم. الآن نیز هرموقع که اعضای تیم به مسابقه می‌روند از زیر آن رد می‌شوند و همواره پیروز هستند.

میراسماعیلی در ادامه اضافه کرد: من هرچه را خواستم از مراسم عاشورا گرفته‌ام. باید بگویم که تنها چیزی که در روز مسابقات به ما آرامش می‌داد چیزی جز توسل‌ها و راز و نیازهای ما با خداوند و اهل‌بیت نبود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا در مقابل ورزشکار رژیم اشغالگر قدس حاضر به مبارزه نشد، گفت: عدم مبارزه با ورزشکار اسرائیلی عقیده من بود. من معتقدم که ما وقتی در عرصه‌های جهانی شرکت می‌کنیم نماینده ملت ایران هستیم و باید در وهله اول ارزش‌ها و آرمان‌های ملت خود را حفظ کنیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوحی توسط معاون وزارت ورزش و جوانان از از آرش میراسماعیلی تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر