|
|
کدخبر: ۲۹۰۲

به گزارش امیدنیوز، این روزها بازار داغ مواد مخدر در امریکا هر کسی را در خود گرفتار میکند. اخبار عجیب و باورنکردنی مبنی بر دستگیری یک زن ۸۵ ساله اهل تنسی امریکا به جرم خرید و فروش و توزیع مواد مخدر مردم این کشور را بهت زده کرده است.
به گفته پلیس محلی “پیرل جونز” ۸۵ ساله از موقعیت مکانی خانه اش که در نزدیکی یک دبیرستان قرار دارد استفاده کرده و بین جوانان و نوجوانان این منطقه مواد مخدر پخش میکرد.
این زن که یک باند مخوف تهیه و توزیع مواد مخدر راه اندازی کرده بود بعد از مدتی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. در جستجوی پلیس از خانه این زن مقدار قابل توجهی از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

او خود به مواد مخدر آلوده نیست اما به دلیل کهولت سن از شرایط جسمی خوبی برخوردار نیست و به همین دلیل بعد از پرداخت غرامت ۷۰هزار دلاری از زندان خلاص شد تا زمان حضور در دادگاه بتواند خود را معالجه کند.
به گفته پلیس این زن پیرترین قاچاقچی امریکا نیست و هنوز کسانی هستند که از او مسن تر بوده و در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت دارند. در سال ۲۰۱۰ میلادی در فلوریدا یک زن ۸۷ ساله به جرم فروش و توزیع مواد مخدر دستگیر شده و آن زمان به تحمل ۱۸ ماه حبس محکوم شد.

منبع: PArdad. ir

ارسال نظر

پربیننده ترین