|
|
کدخبر: ۳۰۸۵

مسعود ده‌نمکی که در حال انتخاب بازیگران سریال جدید خود به سر می‌برد در حال مذاکره، برای انتخاب هنرمندان سینمایی و تلویزیونی برای سریال " معراجی‌ها " است.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم مهران رجبی از عقد قرارداد برای بازی در سریال جدید مسعود ده‌نمکی خبر داد و گفت: چند روز گذشته حضور من در این سریال نهایی شد.

وی با بیان اینکه تولید «معراجی‌ها» ی ده‌نمکی از شهریور ماه آغاز می‌شود افزود: از ۱۵ شهریور ماه جلوی دوربین مجموعه تلویزیونی ده‌نمکی می‌روم که کار بسیار جالب و مهیجی است که مطمئنأ مخاطبان از آن استقبال می‌کنند.

رجبی درخصوص نقش خود توضیح داد: در این سریال نقش پدر شهیدی را بر عهده دارم که فردی بذله‌گو و شاد است.

مسعود ده‌نمکی این روزها مشغول انتخاب بازیگران خود است و تا هفته‌های آینده تمامی بازیگران را به طور کامل انتخاب می‌کند‌.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، تصویربرداری سریال «معراجی‌ها» در تهران، جاده‌های شمال کشور و شهرک سینمایی دفاع مقدس انجام می‌شود.

سریال «معراجی‌ها» در ابتدا قرار بود تبدیل به یک فیلم سینمایی شود که با توجه به قابلیت تبدیل متن‌های آن به یک مجموعه تلویزیونی، مسعود ده‌نمکی تصمیم گرفت آن را برای تلویزیون بسازد. مجموعه با توجه به مضمون دفاع مقدسی دارای لحظات درام نیز هست و در آن موقعیت‌های کمیک نیز وجود دارد.

ده‌نمکی که خود سرپرستی نویسندگی متن‌های سریال جدیدش را برعهده گرفته، در کارنامه خود ساخت مجموعه تلویزیونی «دارا و ندا» و فیلم‌های سینمایی سه‌گانه «اخراجی‌ها» و «رسوایی» را دارد.

«معراجی‌ها» قرار است در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تهیه شود و سایر عوامل اصلی آن شامل تهیه کننده: سیدمحمود رضوی، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس: حمید شهیری، صدابردار: مرتضی اصلان زاده، طراح چهره پردازی: مسعود ولدبیگی، مدیر تولید: مرتضی متولی، دستیار اول کارگردان: نورالدین گودرزی، مدیر برنامه ریزی: فهیمه کمالی، مدیر تدارکات: محمداسماعیل کلبی آبادی است.

ارسال نظر