|
|
کدخبر: ۳۰۹۶۸

«سرزمین کهن» سریال پرحرف و حدیثکمال تبریزی قرار است از نیمه آبان ماه بالاخره پخش شود.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، علی دارابی معاون سیمای رسانه ملی به همراه سعید مقیسه مدیر شبکه تهران و تنی چند از مدیرگروه های شبکه برای بازدید از لوکیشن سریال «زمانی برای عاشقی» در پشت صحنه این سریال ظاهر شدند.

در ابتدای این بازدید معصومه فردشاهین، تهیه کننده با بیان اینکه قرار است سه سکانس از سریال پخش شود، خطاب به دارابی گفت: ما خادمان امام حسین(ع) هستیم و از شما برای این پروژه حمایت ویژه می خواهیم.

علی دارابی هم ضمن بازدید از پشت صحنه سریال «زمانی برای عاشقی» هم این نوید را داد که همزمان با پخش سریال «زمانی برای عاشقی» از شبکه تهران، این سریال از شبکه تماشا بازپخش شود.

معاون سیما درباره برنامه های مناسبتی آینده سیما با بیان اینکه رسانه ملی برای ایام محرم و صفر تدارک گسترده و متنوعی از برنامه و ویژه برنامه ها برای مخاطبان درنظر گرفته است، افزود: ما دو سریال «زمانی برای عاشقی» و «گندم های خیس» را در دهه اول و دوم محرم پخش می کنیم که به طور همزمان نیز از شبکه تماشا بازپخش می شوند. علاوه بر آن برنامه های گفت وگومحور و معارفی هم در محرم و صفر به نمایش درمی آید.

وی خاطرنشان کرد: در نیمه اول آبان اولین قسمت «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی با موضوع تاریخ معاصر به عنوان یکی از سریال های الف ویژه سیما پخش می شود. این سریال در سه فاز است که دو فاز اول و دوم آن در حال انجام است و آخرین مراحل تصویربرداری را پشت سر می گذارد و قرار است که به صورت هفتگی از شبکه سه سیما پخش شود.

دارابی ادامه داد: امیدواریم که بتوانیم پخش سریال «معمای شاه» را از اواخر د ی ماه به صورت هفتگی و در روزهای جمعه از شبکه یک سیما پخش کنیم. برای دهه فجر و نوروز هم دوستانمان در شبکه های دیگر مجموعه های نمایشی تدارک دیدند. تدارک ما هم این است که نه تنها در مناسبت ها بلکه در طول سال سریال های ویژه ای داشته باشیم. ما از الآن کارهای نمایشی برای سال آینده سیما را آماده می کنیم.

ارسال نظر