|
|
کدخبر: ۳۶۹۰۴

دبیر اجرایی جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا گفت: نادر طالب زاده، مستندساز، محقق و پژوهشگر رسانه ای، دبیر جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا شد.

به گزارشامید، میثم محمدحسنی دبیر اجرایی جشنواره " جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا " در گفت وگو با تسنیم درباره جزئیات، اهداف و برنامه های این جشنواره، گفت: این جشنواره در جهت حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با اعضای گروه ۱ + ۵ و با همکاری سازمان های مردم نهاد و NGO ها شکل گرفته است.

وی افزود: اتفاقاتی که در این اواخر صورت گرفت و به خصوص افشای شنود آمریکا از سران و شهروندان آلمان و فرانسه، ما را بر آن داشت تا با همکاری خبرگزاری تسنیم و حزب الله سایبر و نیز شبکه نصرتی وی و مؤسسه بشارت به همفکری رسیده و این جشنواره را تدارک دهیم.

دبیر جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا با اشاره به اینکه این جشنواره در دو بخش بین الملل و جنبی برگزار می شود، گفت: این جشنواره شامل ۲ بخش بین الملل و جنبی است که بخش بین الملل شامل عکس، پوستر و کاریکاتور است که فیلم، مستند، کلیپ و وبلاگ نویسی نیز بخش جنبی و داخلی جشنواره را تشکیل می دهد.

محمدحسنی تصریح کرد: تاکنون بیش از ۵۰ نفر در ۲ روز گذشته آثار خود را از طریق سایت جشنواره به دبیرخانه ارسال کرده اند که بنده معتقدم استقبال خوبی از این طرح صورت گرفته است که این امر باعثشده تا ما به ادامه آن در سال های آینده نیز دلگرم شویم.

وی با بیان اینکه در بخش داوری جشنواره از تجربیات اساتید مجرب و کاردان است شده است، اظهار داشت: استاد محمود عبدالحسینی داوری بخش عکس، استاد محمد حسین نیرومند داوری بخش پوستر و استاد مازیار بیژنی نیز داوری بخش کاریکاتور جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا را بر عهده دارند.

دبیر جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا در ادامه به جایزه تعیین شده برای نفرات برتر این جشنواره اشاره و تأکید کرد: مبلغ ۱۰ میلیون تومان جایزه برای نفرات برتر در ۳ بخش اصلی عکس، پوستر و کاریکاتور در نظر گرفته شده است.

محمدحسنی در همین زمینه افزود: در بخش های دیگر این جشنواره برای نفرات اول، مبلغ ۷ میلیون تومان، نفرات دوم، مبلغ ۳ میلیون تومان و نفرات سوم نیز مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان جایزه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه استقبال از این جشنواره فراتر از حد انتظار بوده استف گفت: با توجه به اینکه در بدو کار هیچ حمایت رسانه ای از ما نشد و فعالیت ها تاکنون خودجوش بوده است، ارزیابی بنده از میزان استقبال صورت گرفته از این جشنواره غیرقابل تصور است.

دبیر جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا تصریح کرد: دبیرخانه دائمی این جشنواره در حال حاضر در حزب الله سایبر مستقر شده است که انشاء الله هر سال این برنامه را خواهیم داشت و در سال آینده قطعا با قدرت بیشتر و جایزه های چشمگیرتری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره هر ساله مقارن با ۱۳ آبان و ایام استکبارستیزی برگزار می شود، گفت: سعی ما بر این است که اختتامیه جشنواره در روز ۱۶ آذر برگزار شود، اما در صورتیکه استقبال به همین ترتیب باشد، مجبور هستیم تاریخ آن را تا روز ۹ دی به تعویق بیندازیم، اما سعی ما این است که اختتامیه در روز ۱۶ آذر هر سال برگزار شود.

دبیر جشنواره جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا در پایان خاطرنشان کرد: آقای نادر طالب زاده مستندساز، محقق و پژوهشگر رسانه ای به عنوان دبیر اجرایی جشنواره انتخاب شده است.

ارسال نظر