|
|
کدخبر: ۳۹۳۷۶

محسن مقصودی تهیه کننده برنامه ثریا از پخش مستندی ویژه در دومین سالگرد شهادت سردار شهیدحسن طهرانی مقدم از شبکه اول سیما خبر داد.

به گزارشامید، محسن مقصودی تهیه کننده برنامه تلویزیونی ثریا در گفت و گو با فارس از پخش مستند «مردی با آرزوهای دور برد» ویژه دومین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم خبر داد.

وی در توضیح این مستند عنوان کرد: برنامه ثریا قبل از این هم مستند بلندی تحت عنوان صعود ساخته بود که در ادامه همین موضوع از زوایای دیگری به موشک های ایران و تهدیدات رژیم صهیونیستی و توانمندی های موشکی ایران پرداختیم.

تهیه کننده برنامه ثریا اظهار داشت: در این مستند به بیان ناگفته هایی از فعالیت های ضد صهیونیستی این شهید بزرگوار و نیز عملکردشان در سال های پایانی زندگی پر ثمرشان پرداخته خواهد شده است.

مقصودی خاطرنشان کرد: این مستند، مستندی استثنایی در مورد سردار شهید طهرانی مقدم و توانمندی موشکی ایران است که طی این مستند با تعدادی از همرزمان از جمله سردار امیر حاجی زاده و خانواده بزرگوار این شهید به گفت وگو پرداختیم.

مستند «مردی با آرزوهای دوربرد» ویژه دومین سالگرد شهادت پدر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار شهید حسن طهرانی مقدم امشب از ساعت ۱۹.۴۰ به روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

ارسال نظر