|
|
کدخبر: ۵۶۲۱۵

استاندار تهران گفت: راه نجات کشور در اعتدال است و در دولت تدبیر و امید نیز به آن شعاری نگاه نمی شود بلکه یک اعتقاد است.

به گزارشامیدبه نقل از باشگاه خبرنگاران،هاشمیدر حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانداری شهریار که با حضور جمعی از مسئولین کشوری استانی و شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن اشاره به عظمت و عزت ملی جاری و ساری در ایران اسلامی تصریح کرد: وزاری شش کشور ابر قدرت دنیا دور یک میز برای مذاکره با ایران اسلامی می نشینند و این امر موید عزت ملی است که بی شک از برکت امام حسین و عاشورا است.

وی در ادامه با بیان آرزوی توفیق و موفقیت برای مجموعه مدیریتی شهریار عنوان کرد: نگاه ما در انتخاب فرمانداران نیز پایبندی به میانه روی سابقه و خوش نامی افراد است و شاخص های انتخاب افراد در حوزه مورد اشاره با توجه به موارد فوق لحاظ می‌شود.

مدیریت عصاره ی نیروی انسانی است

در ادامه این مراسم گروسی نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به ضرورت برنامه محوری در کلیه تغییرات و انتصابات تصریح کرد: به طور طبیعی با تغییر دولت در انتخابات و جا به جایی مدیران نیز تحولاتی حاصل می شود که این به معنای ناکارآمدی نیست بلکه تغییر و تحول یک امر طبیعی در امور این چنینی به شمار میرود.

وی در ادامه افزود: مدیریت عصاره نیروی انسانی است و امید است با برنامه ریزی مطلوب در شهرستان شهریار که به نوعی به مثابه ایران کوچک است چرا که از همه اقوام در ان وجود دارد و از ظرفیت های کشوری و صنعتی نیز برخوردار است روند پیشرفت در این شهرستان استمرار یابد.

گفتنی است: در خاتمه این مراسم سید عباس جوهری فرماندار پیشین شهریار ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین و نهادهای فعال در این شهرستان به تشریع گزارش عملکرد مجموعه تحت مدیریتی خویش در حوزه های گوناگون اعم از امنیتی عمرانی و فرهنگی و اجتماعی در ۲ سال و نیم اخیر پرداخت و هادی زاده فرماندار جدید شهریار اولویت های جدی در برنامه های دستور کار اینده این شهرستان را به صورت خلاصه برشمرد.

ارسال نظر