|
|
کدخبر: ۶۶۶

در حضور رضا صادقی، پدرام کشتکار و آریا عظیمی‌نژاد

«محمد اصفهانی» در جدیدترین کنسرت خود با گرامیداشت یاد و خاطرات بزرگان عرصه موسیقی کشور در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، «محمد اصفهانی» خواننده پیشکسوت کشورمان، شب گذشته در جدیدترین کنسرت خود با زنده‌ کردن یاد و خاطرات هنرمندانی همچون جلیل شهناز، محمد نوری، همایون خرم و بابک بیات در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت.

این کنسرت که یک روز پیش از تولد محمد اصفهانی برگزار شد با قطعاتی از آلبوم‌های برکت، بی واژه و نون و دلقک همراه شد.

اصفهانی در کنسرت شب گذشته خود که میزبان هنرمندانی همچون رضا صادقی، پدرام کشتکار و آریا عظیمی‌نژاد بود یاد و خاطره هنرمندانی همچون جلیل شهناز، محمد نوری، همایون خرم و بابک بیات را در اجراهای خود گرامی داشت.

اصفهانی با بیان سخنانی گفت: آلبوم موسیقی پدرام کشتکار هم اکنون مراحل تولید خود را می‌گذاراند به زودی با اتمام مراحل ساختش از سوی مؤسسه صوت آوای هنر روانه بازار خواهد شد. در این کنسرت پویا نیک‌پور رهبری ارکستر را بر عهده داشت.

این خواننده پاپ با اشاره به حضور رضا صادقی افزود: حضور رضا صادقی من را بسیار خوشحال کرد. من به صدا و شعرهایی که در موسیقی دارد علاقه‌مند هستم و امیدوارم هر روز حضور درخشان‌تری در این عرصه داشته باشد.

پویا نیک‌پور که رهبری این کنسرت را برعهده داشت، یادآور شد: در طول ۱۱ سال فعالیتی که با محمد اصفهانی داشتم، نخستین بار است که در سالروز تولد وی شاهد برگزاری کنسرت هستیم. من به سهم خودم و از طرف گروه اجرایی به آقای اصفهانی تبریک می‌گویم و امیدوارم حضور موثری در این عرصه موسیقی داشته باشد.

ارسال نظر