|
|
کدخبر: ۸۴۰

یک شرور منطقه شوش با حمله به یک آتش‌نشان به‌شدت او را مجروح و روانه بیمارستان کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، بعد از انتشار خبری مبنی بر حمله چند شرور به یک بسیجی در بلوار دریا که منجر به جراحت این جوان بسیجی شد، بار دیگر خبری مشابه منتشر شد که حاکی از حمله یک شرور در محله شوش به یک بسیجی آتش‌نشان است.

آقای «ف» برادر این آتش‌نشان به خبرنگار تسنیم می‌گوید: منزل پدری ما در بزرگراه نواب خیابان سینا است اما برادرم به‌خاطر شغل آتش‌نشانی و برای اینکه در رسیدن به محل کار خود با مشکل کمتری روبه‌رو باشد نزدیک محل کار خود در منطقه شوش خانه‌ای اجاره کرده بود. اهالی هر دو محل، برادرم را به‌عنوان یک بسیجی می‌شناسند و این در حالی است که اهالی منطقه شوش فرد ضارب را به‌عنوان شروری می‌شناسند که حتی به خانواده خود هم رحم نکرده و حدود ۲ سال قبل مادرش را با چاقو مجروح کرده است.

وی با بیان اینکه روز وقوع این حادثه، اهالی محل با امضای استشهادیه، اعلام‌ کردند از دست این شرور امنیت جانی ندارند، درباره علت وقوع حادثه گفت: این حادثه صبح روز جمعه ۷ تیرماه رخ داد که اهالی محل علت آن را به شب قبل نسبت می‌دهند. گویا شب قبل دختر ۱۳ساله این شرور که تنها کسی است که با او زندگی می‌کند، با پوششی نیمه‌برهنه از خانه فرار می‌کند و پدرش هم به‌دنبالش می‌دود اما موفق به کنترل او نمی‌شود. این شرور بعد از اینکه موفق به کنترل دخترش نشد، تا نیمه‌شب در خانه به همسایه‌ها فحاشی و کسی را که به دخترش پناه داده یا به‌گفته خودش، او را دزدیده، تهدید به قتل کرده است.

وی افزود: صبح روز جمعه به‌محض اینکه برادرم از خانه خارج می‌شود، این شرور بدون هیچ صحبتی او را از پشت مورد اصابت ساتور قرار می‌دهد و سپس مشغول تخریب موتورسیکلتش می‌شود. در این میان تعدادی از همسایه‌ها قصد کمک به برادرم را داشته‌اند اما او با تهدید به حمله با ساتور، آنها را به عقب رانده است. این شرور حدود ۳۰ ضربه به بدن برادرم وارد کرد که ۴ انگشت دست راست وی در حد قطع شدن مجروح شده و بازوی دست راستش شکسته، کتف راست دچار جراحت شدید شده و ساق پای چپ او هم دچار جراحت عمیق شده است که تاکنون ۳ عمل جراحی روی وی انجام شده و به‌گفته پزشکان نیاز به ۲ جراحی دیگر دارد. پزشکان درباره ۴ انگشت دست راست برادرم فقط گفته‌اند: امیدواریم قطع نشوند.

آقای «ف» با بیان اینکه این شرور در حال حاضر بازداشت است، گفت: در گزارش اولیه پلیس ۱۱۰ اتهام این فرد و نوع حادثه، قمه‌کشی ذکر شده است و نکته قابل تأمل این است که اکیپ اول اعزامی از سوی پلیس ۱۱۰ موفق به دستگیری وی نمی‌شوند و درخواست نیروی کمکی می‌کنند. بعد از حضور نیروهای تجسس در محل، ‌ آنها هم با استفاده از سلاح و گاز اشک‌آور توانستند این شرور را دستگیر کنند.

متن استشهادیه اهالی محل و همسایگان این فرد و همچنین گزارش اولیه پلیس در این خصوص، در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار دارد.

ارسال نظر