|
|
کدخبر: ۸۴۱

وکیل مه آفرید خسروی گفت: وکیل موسوم به وکیل ۱۰ میلیاردی حدود یک ماه بازداشت شد و یک میلیارد تومان دریافتی بابت وکالت را هم برگرداند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، در حالی برخی رسانه‌ها از بازداشت وکیل ۱۰ میلیاردی در پرونده فساد ۳ هزار میلیارد تومانی خبر داده‌اند که ریاحی وکیل مه آفرید خسروی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: این موضوع مربوط به ماه‌های ابتدایی کشف این فساد در خوزستان است.

وی گفت: در ابتدای کشف این فساد که پرونده همچنان در استان خوزستان رسیدگی می‌شد، آقای " س " وکیل دادگستری، به همراه چند نفر دیگر وکالت مه‌آفرید امیرخسروی را برعهده گرفت.

ریاحی ادامه داد: در ادامه رسیدگی به پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی، پرونده به دادگستری استان تهران احاله شد که همزمان به خاطر تشکیل پرونده قضایی علیه این وکیل دادگستری، وی بازداشت شد که حدود یک ماه تحقیقات از وی به طول انجامید.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه این فرد بعد از این ماجرا از وکالت مه‌آفرید امیرخسروی کناره‌گیری و اعلام استعفا کرد، خاطرنشان کرد: آقای " س " مبلغی بابت پیش‌پرداخت که حدود یک میلیارد تومان بود دریافت کرده بود که با دستور قضایی و به دلیل اینکه احتمال داده می‌شد منشأ این پول، از پول‌های غیرقانونی مه‌آفرید باشد، این پول را برگرداند.

وی گفت: بعد از بازداشت این وکیل و کناره‌گیری وی از پرونده، وکیل دیگری جایگزین او شد.

ارسال نظر