|
|
کدخبر: ۹۲۹۳۸

درباره دلیل انفجار هنوز اطلاع دقیقی ندارم

مسعود ده نمکی کارگردان فیلم سریال " معراجی ها " در اولین اظهار نظر خود پس از این حادثه، شرح واقعه را توضیح داد.

به گزارشامیدبه نقل از مهر، مسعود ده‌نمکی کارگردان فیلم - سریال " معراجی ها " ساعاتی پس از حادثه انفجار در پشت صحنه این کار در جمع خبرنگاران گفت: روزهای پایانی فیلمبرداری " معراجی‌ها " است و ما در حال ضبط سکانس‌های جنگ این مجموعه بودیم. قرار بود امروز این بخش تمام شود. اما متاسفانه خودروی حامل مواد منفجره‌ای که برای استفاده در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی به کار می‌رود منفجر شد و محمدجواد شریفی راد که از متخصص ترین افراد این حوزه و از افسران ارتش جمهوری اسلامی بود و در زمان جنگ تحمیلی و خنثی‌سازی مین و موانع جنگی تخصص داشت و تمامی افرادی که اطراف خودرو بودند نیز در پی اینانفجارجان باختند.

وی افزود: به هرحال این امر یک حادثه است و حادثه نیز هیچگاه خبر نمی‌کند، همانطور که در این حادثه مدیرعامل شهرک دفاع مقدس و ۳ نفر دیگر از عوامل کار نیز جان خود را از دست دادند.

ده‌نمکیدر پاسخ به این سوال که مواد منفجر شده از چه نوعی بودند، عنوان کرد: این موارد در تخصص ما نیست و من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و صحبت در این مورد در تخصص گروه‌ جلوه‌های ویژه است. درباره دلیل انفجار هم هنوز اطلاع دقیقی نداریم. اما از سوی اداره تشخیص هویت در صحنه انفجار حاضر هستند و بزودی دلیل این حادثه را اعلام خواهند کرد.

همچنین هم اکنون اجساد کشته شدگان به پزشک قانونی منتقل شده است و مراسم تشیع پیکر آنها متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین تیم تهیه و تولید این فیلم هم اکنون در بیمارستان پیگیر وضعیت دو فرد حادثه دیده هستند.

ارسال نظر