|
|
کدخبر: ۹۸۲۱۳

امشب سه شنبه در برخی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور بارش پراکنده باران پیش بینی شده است و در تهران هم از فردا شب(چهارشنبه) به طور پراکنده باران می بارد

به گزارشامیدبه نقل از خبرآنلاین، پس از حدود ۲ هفته ناپایداری جوی در بسیاری از مناطق ایران، اما اکنون شرایط نسبتا پایدار جوی حاکم شده و آسمان تقریبا آرام گرفته است. البته به نسبت برف وبارانشدید ۲ هفته گذشته.

فریبا گودرزی کارشناس سازمانهواشناسیدرباره وضعیت آب و هوایی کشور به خبرآنلاین گفت: امشب سه شنبه در برخی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور بارش پراکنده باران پیش بینی می شود و روز چهارشنبه علاوه بر این مناطق، غرب ومرکز، دامنه های مرکزی و جنوب زاگرس و جنوب و شرق البرز بارانی می شود.

او گفت: روز پنج شنبه هم در مناطق شرق کشور این سامانه بارش فعال خواهد بود و به تدریج این سامانه خارج می شود. روز جمعه در سواحل شمال دما افزایش پیدا می کند. همچنین در سواحل غربی خزر وزش باد گرم اتفاق می افتد. همچنین در جنوب غرب و غرب بارش برف و باران پیش بینی شده است که گستره بارش روز شنبه به نیمه جنوبی کشور می رسد.

هوای تهران
گودرزی درباره آب و هوای تهران گفت: امشب سه شنبه هوای تهران کمی نیمه ابری با وزش باد همراه است و حداکثر دما هم ۱۲ درجه است. فردا چهارشنبه حداقل دما یک درجه بالای صفر است و احتمال بارش پراکنده باران هم وجود دارد. پنج شنبه هوای تهران صاف است و از جمعه شاهد بارش پراکنده هستیم.

ارسال نظر