|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۲۶

به گفته معاون مخابرات استان تهران خطوط رند تلفن ثابت در چهار سطح عرضه می شوند که قیمت ارزان ترین آن ها ۳۵۰ هزار تومان است.

خبرگزاری ایسنا:به گفته معاون مخابرات استان تهران خطوط رند تلفن ثابت در چهار سطح عرضه می شوند که قیمت ارزان ترین آن ها ۳۵۰ هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار ارتباطات و فن آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، معاون مخابرات استان تهران اظهار کرد: در حال حاضر خطوط رند تلفن ثابت بسته به میزان رند بودن آن ها به چهار سطح برنز، نقره، طلا و الماس تقسیم بندی شده اند.

محمدرضا بیدخام با بیان این که در حال حاضر تنها امکان واگذاری خطوط برنزی و نقره ای وجود دارد، اظهار کرد: قیمت هر خط ثابت برنزی حدود ۳۵۰ هزار تومان و قیمت هر خط رند نقره ای براساس مصوبه های ابلاغ شده حدود ۵۰۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: هر خط تلفن ثابت طلایی هم قیمتی حدود ۷۵۰ هزار تومان دارد که البته خط های طلایی و الماس در حال حاضر واگذار نمی شوند.

معاون مخابرات استان تهران درباره دلیل واگذار نشدن خط های طلایی و الماس اظهار کرد: شاید محدودیت شماره های این دو سرویس و بالا بودن تقاضا برای آن ها مهمترین دلیل عدم عرضه خط های طلایی و الماسی باشد.

بیدخام در عین حال یادآور شد: البته در سال های گذشته در دو نوبت خطوط رند تلفن ثابت به مزایده گذاشته شد که استقبال چندانی از آن ها به عمل نیامد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به سوالی که درباره ارسال پیامک از تلفن های ثابت مطرح شده بود و این که آیا می توان جلوی دریافت این پیامک ها را گرفت، توضیح داد: از نظر فنی این مساله قابل انجام است و باید در این زمینه اطلاع رسانی های کافی صورت گیرد. البته تاکنون از سوی مشترکان اعتراضی دراین زمینه صورت نگرفته است.

ارسال نظر