|
|
کدخبر: ۱۴۶۸۹۵

HDDLife Pro for Notebooksنام نرم افزاری کاربردی در محدوده کاری بررسی وضعیت هارد دیسک و کارکرد مناسب آنهاست که کمک بسیاری به کاربران در زمینه چگونگی کارکرد و سلامت هارد دیسک ها می نماید. به کمک ایین محصول کاربران قادر خواهند بود تا از بروز مشکلات پیش رو جلوگیری نمایند.

این نرم افزار به صورت خودکار وضعیت سلامت هارد دیسک شما را بررسی کرده و وضعیت موجود را به صورت کامل به شما گزارش میدهد. اسکنر قدرتمند این محصول قادر است تا بدسکتورهای موجود در هارد دیسک را شناسایی کند. همچنین توانایی این را دارد تا دمای هارد دیسک شما را اندازه گیری کرده و شما کاربران را از خطرات گرمایی موجود آگاه سازد. در همین زمینه نمودارهای حرارتی به صورت هفتگی و ماهانه از دمای هارد دیسک نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

HDDlife در کنار نمایش وضعیت موجود درایوها، پیشنهاد هایی نیز درباره چگونگی افزایش کارآیی درایو برای شما نمایش خواهد داد. در شرایط اضطراری نیز، این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد که به صورت خودکار سیستم را به حالت Standby یا Power Saving ببرد.

از ویژگی های دیگر این محصول کنترل راه دور سیستم شماست. زمانی که شما سیستم خود را از راه دور کنترل می کنید، این نرم افزار قادر است تا پیامی از آخرین وضعیت بررسی هارد ها از طریق شبکه یا ایمیل برای شما ارسال نماید. این نرم افزار در پس زمینه اجرا می شود و مرتبا وضعیت هارد درایو شما را بررسی می کند.

دانلود نرم افزار

ارسال نظر