|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۰۲
فال روزانه ۱۲ / ۰۱ / ۱۳۹۳


فال روزانه متولدین فروردین

نگرانی های مالی باعثمی شود تا نتوانید با خیال راحت در جمع های دوستانه خود شرکت کنید. آیا می ترسید که بیش از اندازه پول خرج کنید و در اواخر ماه با کمبود بودجه مواجه شوید؟ شاید این طور باشد اما دلیل نمی شود که در خانه بمانید و از این روز زیبا استفاده نکنید. مقدار کمی پول همراه خود بردارید و به همان اندازه خرج کنید. شاید در این دورهمی ها با فردی آشنا شدید که از نظر روحی و اخلاقی با شما اشتراکات زیادی داشت و توانستید دوستان خوبی برای هم بشوید. فرصت های زندگی را از دست ندهید. البته این را هم بدانید که در تعاملات امروز خود باید هوشیار باشید تا مبادا خطایی از شما سر بزند. با احتیاط و کاملا نرمال رفتار کنید تا همه چیز به خوبی پیش برود و لحظه های شادی را در کنار فرد دلخواهتان سپری کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز به طور عجیبی به یکی از همکاران خود علاقه مند می شوید. مدت ها است یکدیگر را می شناسید اما امروز نگاهتان به او کاملا عاشقانه و احساسی است. این حس برایتان کمی ناراحت کننده است زیرا نمی توانید خود را کنترل کنید و در ضمن، او را نیز نمی شناسید و نمی دانید چه واکنشی به احساس شما نشان خواهد داد. توصیه می کنیم بدون فکر هیچ کاری انجام ندهید و به هیچ عنوان نیز برای برقراری ارتباط با او عجله نکنید. این را بدانید که از نظر روحی و فکری به هیچ وجه روز آرامی در پیش ندارید و ارتباطات شما با اطرافیان تغییرات بسیاری خواهد داشت. اگر در حال حاضر با فردی در ارتباط عاشقانه قرار دارید، می توانید به واسطه انرژی های خوب امروز، مشکلات خود را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

آیا فردی که دوستش دارید در شهری دیگر زندگی می کند یا به سفر رفته است؟ اگر این طور است، امروز بسیار حس تنهایی خواهید داشت. اما بهتر است برای فرار از این همه دلتنگی خود را با کار و گردش سرگرم کنید تا او دوباره نزد شما برگردد. مطمئن باشید شریک عاطفی شما نیز دلتنگ شما است و این سفر یا دوری اجباری بوده است. امروز می توانید با فکر کردن به روابط خود اطلاعات بسیاری در مورد دوستان یا عشق خود به دست بیاورید. این مساله کمک می کند تا کمتر در مورد مسایل بیهوده نگران باشید و یاد بگیرید که قبل از بیان هر حرفی، خوب فکر کنید.

فال روزانه متولدین تیر

موقعیت مالی که مدت ها دنبال آن بودید، امروز برایتان پیش می آید و می توانید برنامه های خود را پیاده کنید. البته باید برای خرج کردن آنها برنامه ریزی درست و اولویت بندی های اساسی تعیین کنید تا فرصت به دست آمده هدر نرود. هر کاری که لازم است انجام شود را یادداشت کنید و با زمان گذاشتن برای تعیین هدف های درست و کاربردی به سمت موفقیت های بیشتر پیش بروید. در رابطه عاطفی خود شاید نتوانید آن طور که باید شاد و آرام باشید و حتی ممکن است از کوره در بروید و شرایط نامناسبی به وجود بیاورید. بهتر است تا حد امکان احساسات بد خود را مخفی کنید زیرا کاملا موقتی هستند و ممکن است بعدها از رفتارهای خود پشیمان بشوید. آرام باشید تا همه چیز خوب باشد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز شاید کمی ناراحت شوید از اینکه شایعاتی در مورد خود و روابط خود می شنوید. این شایعات بسیار شما را عصبی می کند. اما بهتر است به جای شاکی شدن، منبع این خبرها را بیابید تا به اشتباه فرد دیگری را مورد نقد قرار ندهید. وقتی فرد شایعه پراکن را یافتید، مستقیما با او حرف بزنید و بگویید این حرف ها به هیچ عنوان درست نبوده و موجب ناراحتی شما شده است. به طور کلی، امروز نوعی ناامیدی در وجود شما هست که ناراحتتان می کند. اما خیلی به مسایل حاشیه ای زندگی توجه نکنید. اگر چیزهایی هست که اطرافیان از شما مخفی می کنند، دلیل آن بد بودن شما نیست، دلایل مختلفی برای این موضوع هست و باید کمی صبر و حوصله در زندگی داشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

آیا برای سفر کاری یا شخص برنامه هایی در سر دارید؟ احتمالا امروز خبری می شنوید که مجبور به تعویق انداختن این سفر هستید و این مساله ناراحت و ناامیدتان می کند. اما این را در نظر داشته باشید که سفرتان فقط چند روز عقب می افتد و قرار نیست به طور کامل کنسل شود. بنابراین، از روز خوب خود لذت ببرید. در رابطه عاشقانه خود نیز شاید خیلی حس عالی و خوبی نداشته باشید اما باید سعی کنید احساسات ناراحتی خود را پنهان کنید. زیرا این حس ها موقت هستند و سریع هم برطرف می شوند. اگر بر اساس آنها حرف بزنید یا رفتار کنید شاید خودتان بعدها پشیمان بشوید. پس کاملا راحت و بدون بدبینی رفتار کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز بعدازظهر با فرد موردعلاقه خود قرار ملاقاتی دارید که احتمالا کنسل خواهد شد تا به تعویق می افتد و این مساله شما را ناراحت می کند. اما این حس ناامنی خیلی هم برای شما بد نیست. می توانید با دوستان خود قرار بگذارید و بیرون بروید. به جای اینکه ناامید یا عصبانی باشید، برای خود سرگرمی دیگری درست کنید و از لحظه های خوب زندگی بهره بگیرید. باید این را بدانید که هیچ فردی کامل نیست و همه در کنار خوبی های خود، بدی هایی نیز دارند. با ایمان به این موضوع می توانید رفتار بهتری با دیگران داشته باشید و ارتباطات خود را بهبود ببخشید.

فال روزانه متولدین آبان

آیا قرار بوده است امشب دوستان یا فرد موردعلاقه تان نزد شما بیاید و در کنار هم باشید؟ پس نباید تعجب کنید که دیر بیایند! زیرا ممکن است در ترافیک گیر کرده باشند یا کاری برایشان پیش آمده باشد که مجبور به انجام آن هستند. این مساله نباید شما را عصبی یا ناراحت کند. صبور باشید تا هنگامی که وارد خانه شدند، با خوشرویی از آنها پذیرایی کنید. امروز خبرها و حرف هایی می شنوید که موجب می شود با خود فکر کنید چرا با فرد کنونی دوست یا در ارتباط هستید. این حرف ها موجب ناراحتی شما می شوند و حتی شاید از شریک عاطفی خود عصبانی نیز بشوید. اما بهتر است همه آنها را ریشه یابی و در صورت امکان، مشکلات موجود را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز از طرف فرد موردعلاقه خود یا یک دوست یک تماس تلفنی خواهید داشت. متاسفانه خبرهایی که می شنوید چندان خوب نیستند. شما برای آینده خود برنامه ریزی هایی دارید که به هیچ وجه نمی خواهید به تعویق بیفتند یا به طور کامل کنسل شوند. یا ممکن است لازم باشد با دوست خود برنامه کافه یا رستوران ترتیب دهید و در فضایی آرام با هم در مورد کارها و برنامه هایتان حرف بزنید. در مورد رابطه عاشقانه، هر دو شما امروز بسیار نگران هم هستید و به یکدیگر نشان می دهید تا چه اندازه برای هم ارزش و احترام قایل هستید.

فال روزانه متولدین دی

امروز نگرانی های مالی فشار روحی زیادی را به شما وارد می کنند. از طرف دیگر هم با شریک عاطفی خود مشاجره ای خواهید داشت که موجب ناراحتی و عصبانیت شما می شود. بنابراین، به شما توصیه می کنیم برای دور بودن از این رویدادهای ناراحت کننده، امروز را تنها به جایی آرام بروید و در سکوت روز خود را به پایان برسانید تا دردهای موقت، روزهای آینده شما را نیز تحت تاثیر خود قرار ندهند. نگرانی های مالی می توانند در نتیجه عدم برنامه ریزی درست شما باشند. خوب است در زمینه مسایل اقتصادی، درآمند و پس انداز مقاله های ارزشمند از منابع موثق مطالعه کنید تا بتوانید از این پس موفقیت های زیادی را نصیب خود کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

در مورد مسایل عاطفی و عاشقانه کمی دچار ترس و نگرانی خواهید بود. اما بهتر است با فکرهای بیهوده به این حس منفی دامن نزنید و سعی کنید با مسایل عادی سر خود را گرم کنید. همه خوبی ها و بدی ها موقتی هستند و سریعا نیز برطرف می شوند. خیلی به آنها فکر نکنید و اجازه دهید دنیا بر روال عادی خود پیش بروند. بهتر است خیلی به یکدیگر گیر ندهید و اجازه دهید امروز در سکوت و آرامش به پایان برسد. هیچ کس در ایجاد این حس مقصر نیست. همیشه سعی کنید صادق باشید تا روابط طولانی مدت ادامه داشته باشند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز با اشتیاق تمام در مورد احساسات عاشقانه خود حرف می زنید. این خیلی خوب است اما گاهی هم باید هیجانات خود را کنترل کنید زیرا ممکن است این مساله چندان مورد پسند شریک عاطفی شما نباشد. بهتر است احساسات خود را کمی به سمت شعر و عاشقانه های آرام سوق دهید تا بیشتر و بهتر درک شوند و هر دو شما از لحظه های خوب لذت ببرید. دیدار ناخواسته و ناگهانی با فردی که زمانی او را می شناخته اید و به او علاقه داشته اید شما را هیجان زده می کند زیرا تصور نمی کردید روزی دوباره او را ملاقات کنید. شاید این دیدار موجب شود تا دوباره با هم در مورد علاقه مندی های مشترک خود حرف بزنید و کنار یکدیگر باشید.


ارسال نظر