|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۲۸
فال روزانه ۱۳ / ۰۱ / ۱۳۹۳


فال روزانه متولدین فروردین

اگر فرد مورد علاقه شما اکنون در کنار شما نیست، نباید خود را با افکار بیهوده ناراحت کنید. لازم نیست با فکر به اینکه او اکنون با افرادی دیگری در حال خوشگذارانی است خود را غمگین و عصبی کنید. این را بدانید که او نیز همچون شما از این دوری خسته و ناراحت است و به واسطه شغل یا اجبار خانواده به این سفر رفته است. ریلکس باشید و خود را با مسایل سرگرم کننده مشغول کنید. شاید لازم بدانید در مورد مشکلاتی که در حال حاضر دارید با شریک عاطفی خود حرف بزنید و حتی او را نصیحت کنید، اما مراقب باشید این کار نتیجه برعکس ندهد. با فکر و منطق درست صحبت کنید تا پشیمانی به بار نیاید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز به هیچ عنوان دوست ندارید کار کنید. البته خسته نیستید و فقط نوعی کسالت و بیهودگی وجود شما را گرفته است که مانع از انجام هر نوع فعالیتی می شود. اما به طور خودکار و طبق عادت همیشگی، همه کارهای روزانه خود را به انجام می رسانید. سعی کنید برای فرار از این تکرار و بی حوصلگی خود را با دوستان یا موسیقی های لذت بخش سرگرم کنید. حتی ورزش کردن نیز می تواند در این مسیر به شما کمک کند. امروز شاید بیش از هر زمان دیگری به فرد مورد علاقه خود گیر بدهید و به او انتقاد کنید. شاید هم به این فکر کنید که لازم است یکدیگر را حضوری ملاقات کنید و در مورد رابطه خود در روزهای اخیر صحبت کنید. توصیه می کنیم این کار را به روز دیگری موکول کنید تا به مشاجره تبدیل نشود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز مسایل عاشقانه بسیار آهسته تر از آنچه تصور می کنید پیش خواهند رفت. شما و فرد مورد علاقه تان کارهای شخصی بسیاری برای انجام دارید و نمی توانید خیلی رفتارهای عاشقانه از خود نشان بدهید. این مساله شاید ناامیدکننده به نظر برسد، اما موقتی است و باید هر دو طرف درک کنید که خیلی زود دوباره به صمیمیت قبلی باز خواهید گشت. صبور باشید. اگر مجرد هستید امروز شاید با فرد جدیدی آشنا بشوید یا وارد رابطه جدیدی بشوید. اگر اکنون شریکتان را دارید نیز ممکن است بیشتر زمان خود را برای صحبت در مورد مشکلات صرف کنید.

فال روزانه متولدین تیر

انرژی های امروز شما را مجبور می کنند بی خیال همه چیز بشوید و کمی به خود استراحت بدهید. اما مسوولیت پذیر شما مانع از این کار می شود. امروز در خانه می مانید و همه کارهای عقب افتاده را به انجام می رسانید. اگر منتظر یک خبر مهم هستید باید کمی صبر داشته باشید و استرس ناشی از این انتظار شما را خسته نکند. برای این منظور می توانید مطالعه یا فیلم تماشا کنید. شاید لازم باشد امروز احساسات عمیق خود را مخفی کنید و اجازه ندهید شریک عاطفی شما از ناراحتی یا استرس های درونی شما چیزی بداند. این حس ها موقت هستند و باید سعی کنید تا برطرف شدن کامل آنها، ظاهر خود را آرام و شاد نشان دهید.

فال روزانه متولدین مرداد

آیا تصور می کنید شرایط فکری یا روحی شما در حال تغییر است؟ اگر این طور است، باید بدانید با این تغییر چندان راحت نیستید. امروز بیش از هر زمان دیگری برای تفکرات و عقاید پیشیشن خود ارزش قایل هستید و احساس می کنید آنها شما را سریع تر به اهدافتان نزدیک می کنند. اما گاهی تغییر در زندگی لازم است. سعی کنید امروز به خود استراحت دهید و به چیزی فکر نکنید. فردا همه این تضادها از بین خواهند رفت. در مورد رابطه عاطفی خود، شاید بهترین کار این باشد از نفر سومی کمک و مشاوره بگیرید تا مشکلات موجود در میان خود و معشوقتان را بهتر و منطقی تر بتوانید حل کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز در زمینه کار یا بیزینس شاهد موفقیت های بسیاری خواهید بود. اما خودتان از نظر روحی کمی آشفته و بی قرار هستید و به هیچ عنوان نیز دلیل این حس ها بد را نمی دانید. بهترین کار این است که به آنها اهمیت ندهید و بگذارید همه چیز به روال عادی خوذش پیش برود. برای خود موسیقی های آرامش بخش بگذارید و سعی کنید با فکر باز برای هدف های آینده خود برنامه ریزی کنید. در رابطه عاطفی خود بسیار جدی خواهید بود. شاید از رابطه کنونی خود چندان راضی نباشید و توصیه می کنیم در مورد یافتن عشق های واقعی و روابط سالم کتاب و مقاله های ارزشمند مطالعه کنید تا بتوانید دید درستی داشته باشید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز میان خود و نیازهای روحی خود فاصله ای را مشاهده خواهید کرد. آنچه می خواهید با آن در واقعیت وجود دارد یکی نیست و این مساله نباید موجب ناامیدی شما بشود. خوب است برای فرار از افکار بیهوده، بیرون بروید و قدم بزنید و سپس کتابی ارزشمند و جذاب مطالعه کنید. شاید این کارها موجب شود تا بتوانید میان احساس و عقل خود تعادل برقرار کنید. احتمالا در رابطه عاشقانه خود بسیار جدی خواهید بود. اما ترجیحا به جنبه های مثبت رابطه خود نگاه کنید و با بولد کردن مشکلات سعی در ایجاد ناراحتی نداشته باشید.

فال روزانه متولدین آبان

آیا تصور می کنید در حال فراموش کردن چیزی هستید و این مساله شما را ناراحت می کند؟ احتمالا خود را اسیر خاطره های گذشته می بینید و نمی توانید برخی از رویدادها را به یاد بیاورید. دلیل این موضوع را نمی دانید و این بیشتر از هر چیز دیگری شما را ناراحت می کند. در این راستا نمی توانید کاری انجام دهید، بنابراین به جای هجوم به خود یا اطرافیان سعی کنید آرام و صبور باشید. امروز فکرتان زیاد مشغول است و می خواهید با همه قوا همه مشکلات را برطرف کنید. در رابطه عاطفی خود بسیار جدی و سخت گیر خواهید بود اما مراقب باشید کاری نکنید که بعدها پشیمان بشوید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر در نظر دارید یک کار یا پروژه جدیدی را آغاز کنید، امروز این کار را انجام ندهید. دوستان و اعضای خانواده می توانند با حرف ها یا رفتارهای خود همه تمرکز شما را از بین ببرند و در نتیجه به نتیجه دلخواه نخواهید رسید. ترجیحا امروز هیچ کاری را آغاز یا هیچ ایده ای را اجرایی نکنید و چند روز دندان روی جگر بگذارید تا شرایط به نفع شما بشود. باید سعی کنید در همه بخش های زندگی، با دید وسیع به دنیا نگاه کنید. باید جلوتر از نوک بینی خود را ببینید و تصور نکنید همه چیز در همین امروز خلاصه می شود.

فال روزانه متولدین دی

امروز مسایل کاری برای شما بسیار خوب پیش خواهند رفت. اما شاید تنش و گرفتاری های شما باعثشود کمی استرس داشته باشید. البته، در آغاز پروژه کاری شما نیز تاخیری ایجاد خواهد شد که موجب ناامیدی شما می شود. اما این مسایل موقتی هستند و نباید اجازه دهید امروز انرژی شما را بگیرند. روی فردا و آینده خود تمرکز کنید و روند موفقیت های خود را ادامه دهید. امروز در مورد رابطه عاطفی خود بسیار جدی خواهید بود و شاید حتی بخواهید به تنهایی تصمیم گیری کنید. اما درست این است با شرکت عاطفی خود حرف بزنید و اگر مشکلی هست با همفکری هم آن را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

آیا برای سفر به شهر یا مکانی دور برنامه ریزی کرده اید؟ باید بدانید احتمالا تاخیری در اجرای این برنامه پیش خواهد آمد که موجب ناراحتی شما می شود. اما شاید لازم نباشد برای انجام آن کار سفر خود را کنسل کنید. پیشنهاد ما این است امروز به طور کلی کاری انجام ندهید و هیچ تصمیم قاطعانه ای نیز نگیرید. اجازه دهید چند روز بگذرد تا ذهنتان باز شود و بتوانید درست و منطقی فکر و تصمیم گیری کنید. در رابطه عاطفی خود امروز حس های بدی دارید و به جای اینکه موجب آرامش خیال هم باشید، حس بدبینی به یکدیگر دارید. سعی کنید همیشه لبخند بزنید و نگذارید انرژی های منفی جاری در هوا رابطه عاشقانه شما را خدشه دار کند.

فال روزانه متولدین اسفند

نگرانی های مالی امروز کمی شما را در خود فرو می برد. در ظاهر احساس می کنید نمی توانید قراردادی که مدت ها دنبال آن بوده اید را امضا کنید و پروژه موردنظر را از آن خود کنید. اما این طور نیست. اگر بتوانید تمرکز خود را حفظ کنید و همچنان به تلاش های خود ادامه دهید، می توانید موانع را پشت سر بگذارید و در مسیر تحقق اهداف خود قرار بگیرید. امروز شما و فرد موردعلاقه تان، هر دو بسیار در عشق و رابطه خود جدی و سختگیر خواهید بود. این مساله بد نیست. می توانید با همفکری یکدیگر مشکلات خود را برطرف کنید. اما همه لحظه های پیش هم بودن را به بحثاختصاص ندهید و کمی هم تفریح کنید.


ارسال نظر