|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۴۴

سلام؛ هزار روز و صد هزار خبر…

سلام؛
هزار روز و صد هزار خبر…
در کنار شما تولد ۳ سالگی برترین ها را جشن می گیریم و این خبر صد هزارمین خبری است که ما در این سه سال برای شما درج کرده ایم. افتخار می کنیم که مخاطبانی مثل شما داریم و از شما یاد گرفته ایم که نقص هایمان را بپذیریم و اصلاح کنیم و هیچ وقت به وضع موجود قناعت نکنیم چرا که اگر برنامه ریزی برای تعالی و توسعه نداشته باشیم برای شکست برنامه ریزی کرده ایم.
وظیفه خود می دانیم گزارشی از اتفاقات گذشته و برنامه های آینده را با شما مرور کنیم و از شما بخواهیم پیشنهادات خود را در بخش نظرات همین صفحه با ما درمیان بگذارید.مهم ترین اتفاق سال ۹۲ برای برترین ها ارائهاپلیکیشن اندرویدسایت بود که با استقبال فوق العاده مخاطبان روبرو شد بطوری که با بیش از یک میلیون دانلود و دریافت ۴.۵ ستاره از مخاطبان یکی ازمحبوب ترینو نصب شده ترین برنامه های فارسی لقب گرفت.

پس از موفقیت اپلیکیشن اندروید برترین ها و به خواست شما کاربران عزیز نسخه iOS این نرم افزار نیز به تازگی بر رویApp Storeوسیبچهقرار گرفت.

بخشهایویدئوودانلودبه گروههای اصلی سایت اضافه شد.

اخبار و رویدادها بصورت ۲۴ ساعته و در کلیه روزهای هفته به روز می شوند.

بخش های اخبار داغ و عکس های خبری در صفحه اول سایت بصورت جداگانه نمایش داده می شود.

با اصلاح گروه بندی های اصلی و زیرگروه های سایت به راحتی می توانید موضوع دلخواهتان را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید و از آرشیو مطالب آن بهره ببرید.

از نیمه دوم اردیبهشت ماه خبرنامه اعضاء بصورت روزانه در ساعت مشخص و قالبی بهتر از گذشته ارسال خواهد شد.(عضو شوید)

از روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه بصورت منظم در طول سال در همین صفحه مسابقه خواهیم داشت که امکان شرکت در مسابقه صرفا برای کسانی فراهم است کهتولبار برترین هارا بر روی مرورگر خود نصب کرده اند.
ارسال نظر

پربیننده ترین