|
|
کدخبر: ۱۶۸۹۶۷

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! …

به گزارشافکارنیوز، نوعی قرارداد، که شاید در مورد خانه باشد، امروز به ملاحظه و دقت بیشتری نیاز دارد. شاید درک آن کمی برایتان سخت باشد، ولی می توانید جنبه های حقوقی و عرفی کار را بررسی کنید.


فال روزانه متولدین فروردین

امروز یک همسایه یا یکی از اقوامتان داوطلب می شود تا برای انجام کارهای روزانه خانه کمکتان کند، ولی شاید حس کنید که او از ته دل نمی خواهد این کار را بکند. این فرد احتمالاً درباره چیزهای مختلف فکر می کند و فقط به کمی صحبت و توصیه و سفارش نیاز دارد. بپذیرید که با آنکه شما کسی را دارید که کمکتان کند، ولی احتمالاً در نهایت این خودتان هستید که باید همه کارها را انجام دهید. هرگونه کمک و حمایتی که از دستتان برمی آید برای او انجام دهید و به آن مثل قانون کارما بیندیشید. همچنین امروز به خوبی از پویایی یک رابطه ایده آل با انرژی امروز کائنات آگاه هستید. کسی که شما علاقه خاصی به او دارید باعثمی شود که به این درک برسید که واقعاً از یک شراکت یا رابطه چه می خواهید. هر درسی که از این قضیه بگیرید، فوایدی وجود دارد که باید تصمیم بگیرید که می خواهید با آن چه کنید و این کدام درد زندگی تان را درمان کند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

کاغذبازی های مربوط به پول و امور مالی امروز شما را کاملاً درگیر و مشغول می کند. باید این کارها را به انجام برسانید و به کارهای دیگر نپردازید. شاید این قضیه کمی شما را گیج کند. اگر خیلی زود خودتان را مشغول آن کنید و تمرکز داشته باشید، می توانید خیلی زود آن را تمام کنید و به آنچه می خواهید برسید. پس از یک روز کار فشرده و کسل کننده، شما آماده یک تفریح فرح بخش همچون ورزش کردن یا تماشای فیلم هستید. بروید و خوش بگذرانید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا درباره امکان ادامه رابطه ای خاص با یک فرد خاص خوش بین باشید. ولی باید تلاش بیشتری صورت دهید تا با او بیشتر آشنا شوید و او را بهتر از قبل بشناسید. سعی کنید کمد لباستان را مرتب کنید و ترکیب های مختلفی از لباس ها را امتحان کنید. موهایتان را به سبک جدیدی درست کنید و نگرش و رفتاری خونگرم و زودجوش داشته باشید. این برای شما بسیار مفید است و معجزه می کند!

فال روزانه متولدین خرداد

نوعی قرارداد، که شاید در مورد خانه باشد، امروز به ملاحظه و دقت بیشتری نیاز دارد. شاید درک آن کمی برایتان سخت باشد، ولی می توانید جنبه های حقوقی و عرفی کار را بررسی کنید. نترسید و سوالات خود را از یک کارشناس یا فرد آگاه در این زمینه بپرسید. مهم است که همه زیر و بم مسئله را قبل از امضای هر مدرکی بدانید تا خودتان آرامش ذهنی بیشتری داشته باشید نه دیگران. با توجه به انرژی امروز کائنات، باید بگوییم که عشق در هوا موج می زند. اگر می خواهید سر قرار بروید، احتمالاً مناسبت رمانتیک و عاشقانه ای خواهد بود. ولی از او انتظار نداشته باشید که کاملاً شما را تحت تأثیر قرار دهد تا سر از پا نشناسید! او منتظر سیگنالی از سوی شماست تا شما به او نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید. توپ در زمین شماست، پس سعی کنید خوب بازی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز در مورد دوست، همسایه یا یکی از اقوام شما افکار و ایده های آزاردهنده ای به ذهنتان می رسد. این فرد در مورد چیزی ناراحت است و احساسات واقعی خود را به شما نمی گوید. درست نیست که به این فرد فشار بیاورید یا مسخره اش کنید تا موضوعی را اجباراً به شما بگوید. او از شما ناراحت نیست، ولی اگر به او فشار بیاورید از شما ناراحت می شود. عقب نشینی کنید و بگذارید او خودش مشکلش را حل کند. دوست شما وقتی زمانش رسید با شما حرف می زند. انرژی امروز کائنات مسئله بده و بستان در روابط را جلوی روی شما می گذارد. شما می دانید که احساسات خاص و ویژه ای نسبت به یک فرد دارید، ولی بیان کردن احساسات تان برایتان بسیار سخت می شود و می ترسید که دلتان را بشکند. امروز تأثیر خوبی در فضا و روابط وجود دارد، بنابراین از این فرصت برای شکستن یخ های رابطه خود استفاده کنید و نشان دهید که به او اهمیت می دهید و برایش ارزش قائلید. بدین ترتیب از سوی او پاسخ مثبت دریافت می کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز غیبت هایی در مورد یک دوست به گوشتان می رسد، شاید در ابتدا همه چیز به نظرتان شوکه کننده برسد. ولی موضوع پول در میان است. با این حال آنچه می شنوید را در همان ابتدا قبول نکنید. هرکس این شایعه را منتشر کرده احتمالاً اهمیتی به واقعیت نمی دهد و بیشتر همه چیز را شخصی کرده است. به دوست خود زنگ بزنید و سعی کنید بدون اهمیت دادن به شایعات از واقعیت ها مطلع شوید. مطمئناً واقعیت خیلی کمتر از غیبت ها و بدگویی وحشتناک است. هر رابطه ای به دو نفر احتیاج دارد تا بتوان اسم آن را رابطه گذاشت. انرژی امروز کائنات باعثمی شود که شما بدانید که در هر رابطه ای هر دو نفر باید موافق باشند و بله بگویند، ولی حتی اگر یک نفر هم جواب منفی دهد، همه توهم ها از بین می رود. برای آنکه از این وضعیت اجتناب کنید باید با هم صادق باشید و آنچه در ذهن دارید را بیان کنید. این باعثمی شود که فضای شفافیت باز شود و رابطه شما صادقانه باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما در مرکز و کانون توجه دیگران قرار می گیرید. دوستان شما از شما اطلاعاتی می خواهند و می دانند که شما این اطلاعات را در اختیار دارید. شاید این اطلاعات در قالب گفتن یک داستان باشد، یا دادن یک توصیه و راهنمایی عملی. هرچه باشد، برایتان سخت است که بدون دادن جزئیات کامل آن را توضیح دهید. ولی شما از عهده این کار برمی آیید. به آرامی صحبت کنید و بگذارید آنچه می خواهید بگویید خودش گویای جزئیات باشد. مخاطب شما شیفته صحبت هایتان می شود. انرژی امروز کائنات شما را به این درک می رساند که شما چقدر در رابطه فعلی خود عاشق هستید و به هشق اهمیت می دهید. با آنکه شما تابحال یکی دو توفان را پشت سر گذاشته اید، شاید حس کنید که آنقدرها هم که می خواهید با هم تعامل نداشته اید و انگار همدیگر را ندیده اید، چیزی که امروز امکانش برای هر دوی شما وجود دارد. شما کم کم درک می کنید که چقدر هر دوی شما خوش شانس هستید که همدیگر را پیدا کرده اید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز مطالعه ای پنهان مانند ستاره شناسی، شماربینی یا علم کیمیا توجه شما را جلب می کند که در ابتدا شاید یونانی باشد. در نتیجه، شما وسوسه می شوید که آن را کنار بگذارید. ولی این کار را نکنید. وقتی از این رشته دور شدید، احتمالاً متوجه می شوید که چقدر برایتان جالب و شگفت انگیز است. یک فرهنگ لغت کنار دستتان بگذارید و اگر مجبور شدید چند بار به آن مراجعه کنید ناراحت نباشید. شما ذهن آماده ای برای این کار دارید. فقط باید برای آن زمان بگذارید. امروز تأثیر فوق العاده ای از سوی انرژی کائنات دریافت می کنید که قرار امروز شما را به شبی به یاد ماندنی تبدیل می کند. انرژی امروز بدان معناست که شما متوجه می شوید که هارمونی و هماهنگی طبیعی بین شما دو نفر وجود دارد. شما در مورد هر چیزی می توانید حرف بزنید و در عین حال کاملاً در مورد آن خیالتان راحت باشد. نگران نباشید و عمیق ترین افکار و ایده هایتان را با هم در میان بگذارید. زیرا رازهای شما نزد فرد مطمئنی می ماند.

فال روزانه متولدین آبان

یکی از دوستان شما حال و حوصله ندارد و امروز لجوج و ترشرو شده است و شما از خودتان می پرسید که آیا او همان فردی است که می شناختید و آیا هنوز هم دوستش دارید. در طول امروز شاید وسوسه شوید که به تجزیه و تحلیل اوضاع بپردازید و ببینید که واقعاً چه خبر است، ولی احتمالاً بیشتر برایتان سوال مطرح می کند تا اینکه راه حل و جواب بدهد. شاید دوست شما مشکلات زیادی بطور همزمان دارد و این به او فشار می آورد. فضولی نکنید و به دوست خود اطمینان دهید که هر وقت نیاز باشد نزد او هستید. انرژی امروز کائنات بدان معناست که شما فرصت بسیار خوبی برای در میان گذاشتن عمیق ترین احساسات خود با یک فرد خاص دارید و برای یک بار هم که شده اصلاً نگران نیستید که باید چه چیزهایی را برای او فاش کنید. حس هارمونی و هماهنگی و گرمی و صمیمیت خوبی دارید و این واگیردار است. شاید قبلاً هرگز بدین صورت با عشقتان حرف نزده بودید و او حالا دلش می خواهد که این قضیه باز هم تکرار شود.

فال روزانه متولدین آذر

یک دوست یا شاید عشقتان نیاز دارد که شما او را راهنمایی کنید و می خواهند در مورد بعضی چیزهایی که از درکش عاجز است با شما گفتگو کند. این شاید مربوط به کار او باشد که به نکات فنی که شما با آنها آشنا نیستید برمی گردد. نترسید و گاهی صبر کنید و توضیح بخواهید. اگر قرار است به کسی کمک کنید، باید بدانید که طرف مقابل از چه چیزی حرف می زند. با آنکه موضوع رمانس و روابط بهانه ای برای ماجراهای بزرگ به نظر می رسد، ولی انرژی امروز کائنات بدان معناست که شما درگیر احساسات قوی تری هستید که درست زیر چیزهای سطحی در جریان هستند. شما طرف مقابل را بسیار تحسین می کنید و دوست دارید بیشتر با او باشید تا بتوانید او را از احساسات واقعی خود آگاه کنید. ولی بدانید که این قدم جسورانه و بزرگی برای شماست.

فال روزانه متولدین دی

امروز شاید کتابی در مورد ورزش یا تغذیه بخوانید که به نظرتان پریشان کننده می آید. طبق آنچه در این کتاب نوشته شده، شما همه کارها را غلط انجام می دهید. یادتان باشد که نویسنده چه چیزی را می خواهد گوشزد کند و چیزهایی که او در کتاب نوشته شاید ورزش ها و حرکاتی باشند که برای او نتیجه بخش بوده اند. همه افراد با هم متفاوتند. عادات خود را برای کارهایی که به شما حس خوبی نمی دهند عوض نکنید. با یک کارشناس مشورت کنید تا نگرانی هایتان برطرف شوند. چنین فردی بیشتر و بهتر می داند که کدام ورزش ها و حرکات برای بدن شما مناسب تر هستند. انرژی امروز کائنات برای شما فرصتی طلایی فراهم می کند تا ترک هایی که در رابطه خاصی ایجاد شده بودند را جوش بدهید. جو بسیار خوبی در فضا وجود دارد که رابطه شما را بهتر می کند و آرامش را برایتان به همراه دارد. چرا عشقتان را برای ناهار یا شام به بیرون دعوت نمی کنید تا کمی با هم حرف بزنید. مکالمه و گفتگویی را آغاز کنید که دلتان را نسبت به هم گرمتر کند و به شما کمک کند تا بفهمید که چقدر برای هم مهم هستید.

فال روزانه متولدین بهمن

خاطرات و احساساتی که در گذشته روی هم جمع شده بودند امروز برای شما هیجان های زیادی دارند. شاید همین امروز معنای همه آنها را درک نکنید، ولی تصاویر آنها دوباره و دوباره به ذهنتان می رسند و شما را سرگرم این خاطرات می کنند. شاید بهتر باشد آنچه به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید حتی اگر همه آنها را درک نمی کنید. این در واقع پروسه آزاد کردن ضربه ها و ناراحتی های گذشته است که شاهکار خلق می کند، ولی با این حال هم ارزش پیگیری را دارد. امروز جلوه و اثر رمانتیک سبک ولی جالبی در فضا وجود دارد، و شما قطعاً در رسیدگی به آن مشکلی ندارید. اگر با فرد جدیدی قرار است ملاقات کنید، حالا بهترین زمان است تا همدیگر را بهتر بشناسید. گفتگوی شما به راحتی در مورد مسائل مختلف جریان دارد و شما اصلاً متوجه گذشت زمان نخواهید شد.

فال روزانه متولدین اسفند

سوژه ای که شما در موردش جستجو می کنید، شاید یک کلاس یا کارگاه آموزشی امروز برایتان سخت تر و دشوارتر از آن چیزی که فکر می کردید به نظر می رسد. منابعی که شما از آنها استفاده می کنید بسیار آکادمیک و سخت هستند و درک آنها و شاید خواندن آنها هم برایتان مشکل باشد. اگر مطلبی پیدا نمی کنید که برایتان قابل درک باشد، سعی کنید ویدئوی آن را پیدا کنید تا توضیحات تصویری آن را تماشا کنید. مهمتر آن است که موضوع را درک کنید نه اینکه خودتان را مجبور کنید که آن را به صورت آکادمیک و اجباری قبول کنید. همچنین اینکه از موضوع و مطالعه آن لذت ببرید مهم است. انرژی امروز کائنات برایتان تصاویر جالبی از صحنه های رمانتیک شامل شمع و رایحه های خوشایند به ذهن متبادر می کند. از این فرصت بهره ببرید و از روزتان لذت ببرید و شبی رمانتیک با عشقتان داشته باشید. اگر رابطه شما جدید و تازه است، پس قطعاً باید خودتان را آماده آشنایی بیشتر کنید. اگر همدیگر را به خوبی می شناسید، می توانید با هم سرگرمی ها و تفریحات جدید را امتحان کنید و به رابطه خود هیجان بدهید.

ارسال نظر