|
|
کدخبر: ۱۷۸۳۰۲

آیا تا به حال دلتان خواسته تا با پروژکتورتان صحبت کنید؟ پاناسونیک فرض را بر این گذاشته که پاسخ شما مثبت است!

به گزارش امیدنیوز و به نقل از آی تی ایران، این شرکت در نمایشگاه CES ۲۰۱۷ اختراع جدید خود روبات پروژکتور همراه رومیزی را معرفی کرد. این روبات بنا به دستور کاربر می‌تواند تصاویر و یا فیلم را روی دیوار یا میز کار پخش کند.

این روبات در حال حاضر نام خاصی ندارد و شاید شرکت پاناسونیک منتظر مانده است بازخورد این محصول را در بزرگ ترین نمایشگاه تکنولوژی جهان ببیند و بعد نامی برای آن برگزیند. این روبات مجهز به قابلیت تشخیص صدا است و شرکت پاناسونیک اذعان کرده که این روبات بسیاری از عملکردهای ربات Echo شرکت آمازون و یا Google’s Home Speakers را نیز انجام می‌دهد.

شما حتی می‌توانید از این روبات در اوقات فراغت سوال‌های عجیب و غریب بپرسید!

البته Echo و Home، پروژکتور و چرخ ندارند و علاوه بر این به اندازه روبات پاناسونیک جالب و سرگرم کننده به نظر نم رسند. این روبات حتی صدای بامزه کودک‌مانندی دارد و حرکات انسان را نیز تقلید می کند که باعثمی شود تا حدودی احساسات را منتقل ‌کند.

این پروژکتور روی میز کار شما می‌چرخد و می‌تواند فیلم‌ها را از منابعی مانند یوتیوب یا نت‌فلیکس دریافت کند و روی دیوار و هر سطح صاف دیگری برای شما به نمایش دربیاورد.

این روبات البته معایبی هم از خود نشان داده است، مثلا هنگام نمایش تصاویر در CES چند بار دچار مشکل شد و تصاویر را با ایراد پخش کرد اما همچنان بانمک بود!

برای مشاهده تیزر منتشر شده این روبات بهاینجامراجعه نمایید.

ارسال نظر