|
|
کدخبر: ۱۷۸۴۵۲

Taskbar اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید نوار Taskbar ویندوز را در پلت فرم اندروید شبیه سازی کنید.

به گزارش امیدنیوز به نقل از زومیت:

نوار ابزار ویندوز یکی از بهترین بخش‌های رابط کاربری ویندوز است که به کمک آن دسترسی و جابه‌جایی بین نرم‌افزارها فوق‌العاده راحت و سریع صورت می‌گیرد. پلت فرم‌های موبایل یعنی اندروید، آی او اس و ویندوزفون با وجود آنکه تمام سعی خود را برای ارتقاء بخش Recent Apps کرده‌اند اما همچنان موفق به خلق چیزی شبیه به Taskbar ویندوز نشده‌اند که البته با توجه به کوچک بودن صفحه‌ی نمایش و همچنین لمسی بودن صفحه نمی‌توان انتظار چندانی در این رابطه داشت. با این حال تیمی از توسعه‌دهندگان این‌طور فکر می‌کنند که آوردن تسک بار به اندروید ارزش ریسک و امتحان کردن دارد و از همین رو، اپلیکیشن Taskbar را منتشر کرده‌اند که به کمک آن می‌توانید این نوار ابزار دوست‌داشتنی را، با بیشترین شباهت ممکن به گوشی‌های موبایل بیاورند.

Taskbar درست مانند همتای ویندوزی، دارای دو بخش Startmenu و Taskbar است که در بخش تسک بار می‌توانید اپلیکیشن‌های در حال اجرا را در کنار هم مشاهده کنید و با لمس هر کدام، وارد آن شوید. با لمس آیکون منوی استارت نیز همانند ویندوز یک منو شامل لیستی از اپلیکیشن‌ها و دستورات مورد علاقه‌ی شما را که از داخل برنامه قابل انتخاب هستند، در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر از تبلت استفاده می‌کنید نیز می‌توانید لذت بیشتری از کار با این برنامه تجربه کنید. این اپلیکیشن برای اجرا نیاز به روت ندارد؛ اما برای استفاده از بخشی از امکانات تخصصی‌تر آن، روت بودن گوشی ضروری خواهد بود. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

لینک دانلود مخصوص اندروید:https: / / play. google. com / store / apps / details? id = com. rootuninstaller. taskbarw۸&hl = en

ارسال نظر