|
|
کدخبر: ۱۷۸۷۱۰

Stitchcraft اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید اسکرین شات‌های بلند ثبت کنید. با زوم اپ همراه باشید.

به گزارش امیدنیوز به نقل از زومیت Stitchcraft اپلیکیشنی بسیار جالب است که به‌صورت کاملا حرفه‌ای قادر به پیوند زدن اسکرین شات‌های شما است و می‌تواند از چند اسکرین شات پشت سر هم، یک اسکرین شات بلند و واحد تهیه کند. عملکرد این برنامه بسیار ساده و هوشمند است که در ادامه، روش کار با آن را به شما توضیح خواهیم داد. فرض کنید قصد ثبت اسکرین شات از همین مقاله‌ی زومیت را در گوشی موبایل خود دارید. مقاله را طوری تنظیم کنید که تیتر مطلب در بالاترین بخش صفحه‌نمایش شما قرار داشته باشد. حال اسکرین شات اول را به‌صورت عادی ثبت کنید. اکنون به آخرین جمله‌ای که در این عکس قابل مشاهده است، دقت کنید. صفحه را طوری اسکرول کنید که آخرین جمله‌ی قابل مشاهده، به بالاترین بخش قابل مشاهده در صفحه‌نمایش برود و اسکرین شات دوم را ثبت کنید. به همین ترتیب تا جایی که لازم است، اسکرین شات تهیه کنید.

درواقع نکته‌ی اصلی این است که اسکرین شات‌ها باید طوری ثبت شوند که بین هر ۲ تصویر یک بخش مشترک وجود داشته باشد. حالا اپلیکیشن Stitchcraft را اجرا کنید و روی گزینه‌ی «+» لمس کنید. از شما پرسیده می‌شود که قصد ساخت هوشمند اسکرین شات واحد را دارید یا دستی. حالت اتوماتیک را انتخاب کنید تا گالری عکس گوشی اجرا شود. تمامی اسکرین شات‌های ثبت‌شده را انتخاب کنید تا وارد برنامه شوند. بعد از این کار Stitchcraft به‌صورت هوشمند اقدام به شناسایی بخش‌های مشترک می‌کند و از آن‌ها برای حذف اضافات استفاده می‌کند و در کسری از ثانیه اسکرین شات واحد را به شما تحویل می‌دهد. ما هنگام نگارش این متن به آزمایش این ویژگی پرداختیم و در کمال تعجب عملکردی بسیار تمیز و دقیق را از پیوند خوردن اسکرین شات‌ها شاهد بودیم. با این حال اگر به هر دلیل اسکرین شات نهایی آن‌طور که انتظار داشتید نبود، می‌توانید از حالت Manual یا حالت دستی استفاده کنید و خود اقدام به مشخص کردن محل پیوند خوردن اسکرین شات‌ها کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

لینک دانلود مخصوص اندروید

ارسال نظر