|
|
کدخبر: ۱۷۸۹۵۷

MP۳ Converter اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که فایل‌های MP۳ را به دیگر فرمت‌های صوتی تبدیل می‌کند و می‌تواند فایل صوتی یک ویدیو را استخراج کند.

به گزارش امیدنیوز به نقل از زومیت فرمت MP۳ را می‌توان به‌جرئت پراستفاده‌ترین فرمت در بین فایل‌های صوتی دانست؛ به‌طوری که تمام فایل‌های موسیقی در چند سال اخیر با فرمت MP۳ و با کیفیت ۱۲۸ یا ۳۲۰ منتشر شده‌اند. پادشاهی بی‌چون‌وچرای Mp۳ در بازار فایل‌های صوتی باعثشده است بسیاری از کاربران عادی، حتی نام دیگر فرمت‌های رایج صوتی مانند Wav یا Flac را نشنیده باشند. در این میان بنا به دلایل مختلف مانند پشتیبانی نکردن برخی برنامه‌های تخصصی از فایل Mp۳ یا حجم کمتر فرمت‌های دیگر همچون Acc، نیاز به تبدیل فرمت فایل‌های Mp۳ احساس می‌شود. Mp۳ Converter اپلیکیشنی برای تغییر فرمت Mp۳ به دیگر فرمت‌های رایج صوتی است که توسط آن می‌توانید از طریق گوشی اندروید خود و بدون نیاز به رایانه‌ی شخصی این تبدیل فرمت را انجام دهید.

Mp۳ Converter قادر است فایل‌های Mp۳ را به فرمت‌های دیگر صوتی تبدیل کند. فرمت‌های پشتیبانی شده در این برنامه عبارت‌اند از Acc, Wma, Ac۳, Wav و Flac که می‌توانید فایل Mp۳ خود را به هر کدام از این فرمت‌ها که مایل بودید، تبدیل کنید. قابلیت مفید دیگری که در Mp۳ Converter وجود دارد، امکان برش دادن بخش دلخواه از فایل‌های موسیقی یا ویدیویی است. توسط این ابزار قادر خواهید بود بخشی دلخواه از یک فایل موسیقی را مشخص کنید و به‌صورت یک فایل جداگانه از آن خروجی بگیرید تا بتوانید از آن برای زنگ گوشی یا پیامک استفاده کنید. یا در موارد دیگر می‌توانید بخشی از یک ویدیو را که برایتان جالب است، Cut کنید و تنها همان بخش را در شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان منتشر کنید. سومین امکان Mp۳ Converter نیز به استخراج فایل صوتی از ویدیو مربوط می‌شود. به‌احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است که یک فایل ویدیویی را تنها به دلیل موسیقی زیبای آن در گوشی نگه داشته باشید. توسط Mp۳ Converter می‌توانید فایل صوتی ویدیوها را به‌صورت Mp۳ استخراج کنید و فایل ویدیویی را برای جلوگیری از اشغال حجم، از حافظه‌ی گوشی حذف کنید. برای دانلود این برنامه که به‌صورت رایگان منتشر شده است، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود نسخه اندروید

ارسال نظر